Araç LPR Giriş Ve Çıkış Erişim Kontrolü Otopark Sistemi Üreticileri

ANPR park sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir sokak dışı otopark yönetimi çözümüdür. Süpermarketler, perakende otoparklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ürün ayrıntıları

Araç LPR giriş ve çıkış erişim kontrolü park sistemi üreticileri


Akıllı otopark giriş ve çıkış erişim kontrol sisteminin konut, bina ve hükümet birimlerindeki uygulaması gittikçe daha popüler hale geliyor. Sadece modern insanların iş verimliliğini artırmakla kalmaz, aynı zamanda zaman ve malzeme kaynaklarını büyük ölçüde kurtarır, işletme maliyetini düşürür ve tüm yönetim sistemini güvenli ve güvenilir hale getirir. Araç personelinin tanımlanması, araç veri yönetimi, araç erişimi, konum takibi ve ücret yönetimini içeren sistem.Edinim modülü düzenleme

Otopark ücret toplama sistemi, otopark yönetiminin sınırlandırılmasına dayanmaktadır ve video algılama ve otomatik plaka tanıma teknolojisine dayanan geçici otopark otomatik ücret yönetim sistemi geliştirmiştir. Sistem self servis ödeme, akıllı zamanlama ve otoparkın veya dolu parkın çoklu ödeme yöntemlerini gerçekleştirebilir. Sadece manuel yönetim maliyetini düşürmekle kalmaz, manuel şarj boşluğunu da ortadan kaldırmaz, aynı zamanda yabancı araçların park talebini de büyük ölçüde karşılar.


Guangzhou-COMA-LPR-parking-system-for-car


Sistem esas olarak büyük geçici otoparklarda ve kentsel parklarda kullanılır. Örneğin, turist sezonunda veya büyük çapta etkinliklerde açılan geçici otoparkların modern yönetimi.

Plaka tanıma sistemi temel olarak iki parça içerir: araç görüntüsü / video algılama ve plaka tanıma.


ANPR1 (1)


Kimlik kartı otomatik plaka tanıma sistemini entegre eder ve kamera plaka sistemi otomatik plaka tanıma yönetim sistemini gerçekleştirir. Plaka numarası, kart numarasına karşılık gelen şarj sunucusunda yakalanır ve saklanır. Oyun oynandığında, sistem bu kartın giriş zamanını okuyacak ve sonra bir ses teklifi yapmak için ücret tutarını faturalama standardı üzerinden hesaplayacaktır. Aynı zamanda, oyun oynandığında plakanın numarasını da yakalayacaktır. Plaka numarası onaylıdır ve test tutarlıdır. Eğer kontrol doğruysa, sistem karttaki parayı otomatik olarak düşecek ve aynı zamanda dengeyi kartın çipine yazacak ve akıllı kapı açılacak.Hot Tags: araç lpr giriş ve çıkış erişim kontrolü park sistemi üreticileri, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like