Akıllı Otopark İçin Katılımsız Otopark Yönetim Sistemi

Akıllı otopark için katılımsız otopark yönetim sistemi Otopark için katılımsız otopark erişim kontrol sisteminin sürekli iyileştirilmesi ile katılımsız otoparkların ortaya çıkması, ürün teknolojisini büyük ölçüde geliştirdi ve ...

Ürün ayrıntıları

Akıllı otopark için katılımsız otopark yönetim sistemi


Otopark için katılımsız otopark erişim kontrol sisteminin sürekli iyileştirilmesi ile katılımsız otoparkların ortaya çıkması, ürün teknolojisini büyük ölçüde iyileştirdi ve tanımlama ve taşıma gibi sorunları etkili bir şekilde çözdü. Sermaye maliyeti açısından, gözetimsiz bir otopark sisteminin kullanılması, park etme işlemlerinin maliyetini büyük ölçüde azaltacaktır ve akıllı otopark inşaatının cazibe merkezlerinden biridir.

ANPR3


Akıllı otopark katılımsız otopark sistemi nasıl çalışır:

Aylık kart kullanıcısı aracı park yerine girdiğinde, giriş kontrol makinesi aracın girişini aktif olarak tespit eder ve kartın geçerli olup olmadığını tespit eder. Geçerliyse, kapı otomatik olarak açılır ve araç park yerine girebilir. Kamera aracın fotoğrafını çeker ve yönetim bilgisayarında saklar. Araç gidince, çıkış kontrol makinesi aracı otomatik olarak algılar ve kartın geçerliliğini kontrol eder. Eğer geçerliyse, kapı açıldı ve aracı yakalamak için çıkış kamerası tetiklendi ve ardından araç ayrıldı.


Akıllı otopark katılımsız park sistemi donanımlarından oluşur:

İlk olarak, yönetim merkezi

Yönetim kontrol merkezi, yüksek performanslı endüstriyel bilgisayar, yazıcı ve park sistemi yönetim yazılımından oluşmaktadır. Yönetim kontrol merkezi, giriş ve çıkış ekipmanı tarafından toplanan bilgilerin işlenmesinden, bilgilerin işlenmesinden, ekipmanın kontrol edilmesinden ve bilgilerin gerekli raporda işlenmesinden sorumludur.

İkincisi, giriş ekipmanı

Giriş ekipmanı görüntü yakalama yönetim sistemi, akıllı ışık, bariyer kapısı, otopark giriş ve çıkış kontrol makinesi, araç dedektörü, otomatik kart dağıtıcı sistemi, uzun mesafeli kart okuma cihazı vb. park alanına giren iç araçların sayısı. Geçidi doğrulayın ve otomatik olarak açın, geçici araç kart dağıtıcı makineden bir kart veya bilet alır, giriş zamanını ve araç bilgilerini alır, ardından geçit otomatik olarak açılır. Bu bölümün bazen park yeri yönetim sistemi park alanı görüntüleme sistemini kurması ve bazılarının park yeri indüksiyon sistemini kurması gerekir.


Üçüncüsü, ekipmandan çık

Çıkış ekipmanı görüntü yakalama sistemi, akıllı ışık, bariyer kapısı, otopark giriş kontrolörü, araç dedektörü, uzun mesafeli kart okuma cihazı, geçici sayaç vb. , kimlik doğrulama ve otomatik açık kapı, geçici araçlar için ücret, şarj işleminden sonra otomatik olarak kapıyı aç.COMA Electronics, Çin'deki akıllı otopark üreticileri ve tedarikçileri için toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir katılımsız otopark yönetim sistemidir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: akıllı otopark için katılımsız otopark yönetim sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like