Ultrasonik 2'si 1 Arada Park Rehberlik Yönetim Sistemi

Akıllı park yerinde park rehberlik sisteminin çekirdeği olarak bilgisayara ve MCU'ya dayanan park rehberlik bilgi sistemi (PGIS).

Ürün ayrıntıları

Ultrasonik 2'si 1 Arada Park Rehberlik Yönetim Sistemi

Tanıtımlar:

Akıllı park yerinde park rehberlik sisteminin çekirdeği olarak bilgisayara ve MCU'ya dayanan park rehberlik bilgi sistemi (PGIS).

Park Rehberliği Sistemi, temel olarak, yönlendirici, trafiği hafifletmek ve sürücüye gerçek zamanlı park bilgisi sunmak için kullanılır. Pek çok şehir, Havaalanı, Ofis binası, Alışveriş merkezi, Fabrika, Hükümet birimi veya İş Bulvarı, vb. Farketmeksizin, park yeri bulmak için park eksikliği veya çok fazla trafik çekmektedir.


Her şeyi basit ve kullanışlı hale getirmek için, COMA, Çin'deki en iyi otopark rehberlik bilgi sistemi (PGIS) tedarikçisidir ve otopark yönetimi için komple bir çözüm bulmak üzere profesyonel bir ekip kurmuştur.

Rehberlik sistemi1

Ultrasonik 2'si 1 Arada Park Rehberlik Yönetim Sistemi Çalışma Prensibi

> 1. Otopark Dedektörü (PLD), Ultrasonik dalga kullanan bir aracın varlığını sürekli algılar, eğer herhangi bir araç park yerini park ederse, PLD, sensördeki ve göstergenin KIRMIZI olacağını gösteren LED göstergesine komut gönderir, aksi halde gösterge YEŞİL renk. (Otopark dedektörü ve bağımsız olarak çalışır)

> 2. Bu arada PLD durumu derhal bu bilgileri işleyecek ve Rehberlik Kontrol Modülüne (GCM) gönderecek olan Bölüm Denetleyici Modülüne (SCM) iletecek ve en son GCM'de ilgili komutu gönderecektir. RCM veya Park Rehberliği Görüntüleme Ekranına (PGD).

> 3. Park yerlerinin, park etme miktarının zaman içinde güncellenmesini sağlamak için, giriş şeridinde ve çıkış şeridinde araç Akış tespit sistemini kurun.

> 4. Otopark Dedektörü, Led Ekran ve Araç Dedektörü, hepsi Dağıtılmış 3 seviyeli kontrol sistemine bağlanır. Daha sonra sistem bağımsız olarak çevrimdışı çalışabilir.

> 5. Sistem Yönetimi Yazılımı, bu sistemin fonksiyonlarını tüm sistemi aşağıdaki gibi ayarlayabilir:

1). Gerçek zamanlı doluluk durumunu kontrol odasına bildirin.

2). Bu tür yönetim fonksiyonlarını gerçekleştirin: park yeri kullanım istatistikleri, park yeri sayı düzeltmesi, park yeri ayırma ve rapor yazdırma.

Rehberlik sistemi2


Uygulamalar:

Temelde büyük yeraltı meşgul otoparklar için. Hükümet binası gibi,

Süper market, havaalanı, ofis binası, alışveriş merkezi, fabrika veya iş

Cadde, Tren istasyonu ve halka açık otoparklar.

Rehberlik sistemi3

Rehberlik sistemi4

Hot Tags: ultrasonik 2 in 1 sensör park rehberlik yönetim sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like