APM ile Bilet Kapalı Otopark Yönetim Sistemi

COMA, otomatik otopark ve erişim kontrol ekipmanı üretmekte ve araç erişim kontrolü için çözüm sunmaktadır. Şirket, otopark ve araba erişim kontrolü endüstrisinde 20 yıldan fazla bir deneyime sahiptir. Donanım, yazılım ve donanım yazılımı mühendislerinden oluşan Ar-Ge ekibi ile COMA, sürekli değişen pazar taleplerini karşılamak için müşterilere esnek ürün özelleştirme hizmeti sunabilmektedir.

Ürün ayrıntıları

APM ile bilet garaj yönetim sistemi


Barkod Bilet Dağıtım, Bilet Tarayıcı ve Merkezi Ödeme Yönetim Sistemi

Giriş barkodlu bilet dağıtıcısı otopark erişim kontrol sistemi, çok sayıda ziyaretçisi bulunan otoparklara uygulanmaktadır. Barkod biletinin maliyeti makul ve bir dolum için 2500 adete kadar barkod bileti verebilir.

Saatlik parkçılar girişte barkod bilet alırlar, nakit ödeme yapmak için merkezi ödeme noktasına giderler ve çıkış tarayıcıda çıkmak için barkod bilet taramak için çıkış yaparlar, sezonluk parkçılar giriş bilet dağıtıcısına kartlarını girip çıktıktan sonra self-service ile giriş yapabilir ve çıkabilirler. sırasıyla bilet tarayıcı. Alışveriş merkezi, havaalanı, sergi, yerleşim alanı vb. Otoparklar için ideal çözümdür.Özellikler:

1. Ağır, iyi bitmiş IP64 kabine

Kabine, IP64 toz geçirmez ve su geçirmez özelliklere sahip, ölçeksiz ve solmayan, soğuk haddelenmiş plaka ve statik elektrik püskürtmeli anti-UV yüzey benimsemiştir.

2. Kullanıcı Dostu LED ekran ve sesli istem

Kontrolörde hoşgeldin, güle güle ve zamanın basit ve dostça gösterildiği LED ekran ile donatılabilir. Sesli uyarı, parkurlara sıcak yürekli bir karşılama ve kullanım kılavuzu verir

3. Katılımsız Giriş ve Çıkış

Katılımsız giriş işgücü maliyetini azaltmanıza yardımcı olur. Saatlik parkurların kendisi giriş istasyonundan barkod bilet alıyor, çıkış istasyonunda ücretli bilet taraması yapıyor. Sezonluk parkçılar self-servis ile giriş istasyonunda kartlarını kaydırarak erişebilirler.

4. Yüksek Kapasiteli Bilet Kutusu

2000 ila 2500 biletin yüksek kapasitesi, bilet kutusundaki kağıdın sık sık değiştirilmesini gereksiz kılmaktadır. Bilet kutusu da hızlı ve düzenli bir şekilde bilet dağıtabilir.

5. Eksik Kağıt Hatırlatma

Bilet tükendiğinde, yönetim sistemi insanlaştırılmış bir tasarım olan kağıt rulosunu değiştirmeyi hatırlatır.

微信图片_20181213165824

Sezonluk parkçılar kart kaydırarak

Sezonluk parkçılar self-service ile kartlarını çıkış istasyonuna kaydırarak ayrılır ve bu da işçilik maliyetinizi düşürür.

Saatlik parkçılar merkezi ödeme noktasında nakit ödeme yaparlar

Otomatik ödeme makinesi tarafından:

APM'de saatlik parker tarama barkod bileti ayrılırken tocuh ekranı park bilgileri ve park ücreti gösterecektir. Fatura veya yazı tura koyun, değişiklik yapın ve ücretli bir fatura yazdırın. Girişte aldığınız barkod biletini, bariyer kapısı açık ve araç çıkışını taramak için çıkış istasyonuna gidin.

APM3

Manuel ödeme istasyonuna göre:

Giderken, saatlik parkçılar merkezi ödeme noktasına yürürler ve gardiyana bilet verirler ve gardiyan bileti bir tarayıcı ile tarar ve para toplar, sonra ücretli bileti saatlik parkurlara iade eder. Şarj verileri ekranda gösterilecek ve kaydedilecektir.


COMA Electronics, Çin'deki apm üreticileri ve tedarikçileri ile toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir otopark garaj yönetim sistemidir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: apm ile bilet garaj yönetim sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like