Rusya Pazarı için Otomatik Ödeme Otopark Sistemi ile Bilet Dağıtıcı

Rusya pazarı için otomatik ödeme park sistemli bilet dağıtıcısı Barkod Bilet Dağıtımı, Bilet Tarayıcı ve Merkezi Ödeme Sistemi Geçici sürücüler girişte barkod bileti alır, nakit ödeme yapmak için merkezi ödeme noktasına yürür ve çıkış tarayıcıdaki barkod biletini taramak için çıkışa gider. .

Ürün ayrıntıları

Rusya pazarı için otomatik ödeme park sistemli bilet dağıtıcısı

Barkod Bilet Dağıtım, Bilet Tarayıcı ve Merkezi Ödeme Sistemi

Geçici sürücüler girişte barkod bilet alırlar, nakit ödeme yapmak için merkezi ödeme noktasına giderler ve çıkış tarayıcıda bırakmak için çıkış barkodu taramak için çıkış yaparlar, aylık sürücüler giriş bileti alır ve kartlarını giriş bilet dağıtıcısı ve çıkış biletine kaydırarak self-service ile ayrılırlar. sırasıyla tarayıcı. Alışveriş merkezi, havaalanı, sergi, yerleşim alanı vb. Otoparklar için ideal çözümdür.Aylık sürücüler kart kaydırarak

Aylık sürücüler self-service tarafından kartlarını çıkış istasyonuna kaydırarak ayrılıyor ve bu da işçilik maliyetinizi düşürüyor.


Geçici sürücüler merkezi ödeme noktasında nakit öderler

Otomatik ödeme makinası:

Ayrılırken, Geçici sürücüler APM'de barkod bileti tararlar, tocuh ekranı park bilgisini ve park ücretini gösterir. Fatura veya jeton yerleştirin, değişiklik yapın ve ücretli bir makbuz yazdırın. Girişte aldığınız barkod biletini, bariyer kapısı açık ve araç çıkışını taramak için çıkış istasyonuna gidin.

APM4


Merkezi yönetim yazılımı tüm cihazları yönetebilir, Modüller şunları içerir: sistem girişi, sistem parametresi ayarı, cihaz parametresi ayarı, personel kaydı, izin ayarı, otopark tarifesi ayarı, Kamera görüntüsü, veri sorgusu, rapor yönetimi, beyaz liste / kara liste yönetimi , şifre ayarı, depolama yedekleme ve kurtarma. Tüm işlemler İngilizce olarak ayrıntılı bilgiye sahiptir ve mal sahibinin ihtiyacına göre değiştirilebilir.

Sistem girişi

Geçerli hesap numarası, şifre ve dinamik doğrulama kodu giriş yapmadan önce girilmelidir. Giriş yaptıktan sonra, farklı izin ayarlarına göre kullanıcılara verilen farklı işlevler olacaktır.


Sistem parametre ayarı

Sistemin temel bilgileri, örneğin coğrafi bilgiler, mekan durumu vb. Ayarlanabilir.


Otopark tarifesi ayarı

Yönetici farklı alan ve farklı zaman dilimlerinde farklı park tarifeleri belirleyebilir.Personel kaydı

Yönetim kadrosu yetkilisinin bilgisinin farklı alanlara yerleştirilmesi.


Farklı personel yetki seviyesini belirlemek.


Veri sorgusu

Zaman, Giriş / Çıkış bilgileri, araç plakası No. vb. Koşullarına bağlı olarak çeşitli koşullu sorgu işlevi sağlayın.


Rapor yönetimi

Veri istatistiklerinin işlevini, yıllık bazda ücret analizi ya da bağıl temelde bağlantı analizi ve farklı alanlardaki ücret tahsilatlarının karşılaştırılması ve analizi gibi farklı işlevler sunmak ve farklı raporlar sunmak.


Beyaz liste / Kara liste yönetimi

Beyaz listeye / kara listeye kayıt ekleyin veya silin.


Şifre ayarı

Giriş şifresini tekrar ayarlayın.


Veri yedekleme ve kurtarma.Hot Tags: Rusya pazarı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık otomatik ödeme park sistemi ile bilet dağıtıcısı
Sorgulama

You Might Also Like