Akıllı Kart Dağıtıcı Araç Park Geçiş Kontrol Sistemi

Akıllı kart dağıtıcı araç park erişim kontrol sistemi Otomatik kart dağıtıcı makine, normalde, VIP kart okuyucu (uzun süreli parkçılar için), otomatik ödeme makinesi (çıkışta ödeme veya merkezi ödeme noktasında ödeme veya ödemeye gerek kalmadan) veya ödeme terminal park sistemi (...

Ürün ayrıntıları

Akıllı kart dağıtıcı araç park erişim kontrol sistemi


Otomatik kart dağıtıcı makinesi, normalde, otomatik ödeme makinesi (çıkışta ödeme veya merkezi ödeme noktasında ödeme veya ödemeye gerek kalmadan) VIP kart okuyucu (uzun süreli parkçılar için) ile veya

ödeme terminal park sistemi (banka banknotları ve madeni paralarla ödeme yapabilir, verilen banknot ve madeni paraları değiştirebilir, banka kartı ile ödeme yapabilir veya ödeme yapmak için QR kodunu tarayabilir * şu anda sadece bazı hazır ülkeler için, pls detaylar için satışlarımıza başvurun) otoparka uygulanır çok ziyaretçi ile.


APS Yapısal İllüstrasyon

Hayır.

madde

Açıklama

1

Fan havalandırma delikleri

Makinenin içindeki sıcaklığı azaltmak için hava çıkışı

2

Dokunmatik ekran

İşlem bilgilerini ve işlev çalışmasını görüntüleme

3

konuşmacı

Sesli komut istemi sağlayın

4

Görsel interkom

Yönetim merkezi ile konuşabilir

5

Bozuk para alıcısı

Sikke hakimiyeti kabul RSD 10

6

Kart okuyucu

Temassız kart bilgilerini okuma desteği

7

Bilet tarayıcı

S barkod ve QR kod bileti yapabilir

8

Değişiklik verildi

Bozuk para ve fatura değişikliği

9

Fiş

Ödeme yapıldıktan sonra makbuzu yazdırın

10

Kilit

Ön kapıyı kilitlemek için, nakit doldurmak veya nakit almak için ön kapıyı açabilir


Otomatik ödeme istasyonu park yönetim sistemine bağlıdır.1. Ödeme Talimatı

APM'de ödeme yapın, plaka girin veya bileti tarayın, talimatlara göre ödeme yapın, ödeme işlemini bitirin, barkod biletini saklayın.

image

Plaka no. "VX3746" ve "onayla" yı tıklayın, ödeme bilgileri arayüzü plaka no., Park zamanı, giriş zamanı, park ücreti vb. Gösterecektir.

image


Ödeme yapmak üzere faturalar eklemek için, ödeme tamamlandıktan sonra APM değişiklik verecek ve bir makbuz yazdıracaktır. Sürücü bekleme süresinden sonra park yerinden ayrılmalıdır (Genellikle 15 dakika yetkisiz kullanım süresidir), sürücü lottan ayrılma süresini terk ederse, sistem park ücretini tekrar hesaplayacaktır.

image

Ödeme yapıldığında, sistem bekleme arayüzüne geri dönecek ve bir sonraki parkçıyı bekleyecektir.


COMA GROUP yenilikçi Park ekipmanları ve park entegre çözümlerinde lider tedarikçidir, Profesyonel park yönetimi söz konusu olduğunda, COMA'nın uzmanlığına güvenebilirsiniz. Çünkü COMA, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü ekipmanlarıyla park tesisi yönetimini garanti eder. Deneyimli bir çözüm sağlayıcısı olarak, bireysel park tesisi yönetiminiz için benzersiz bir konsept geliştirmek bizim için bir zevktir.


展厅.jpg


hizmetlerimiz

1. satış teknik destek Önce, biz müşteri ihtiyacına göre tam çözüm çalışabilir Kablolama şeması ve ürünler kılavuzu kurulum için verilmiştir.

2. Biz uzun mesafeden e-posta / Video / telefon / teamviewers teknik destek sağlayabilir. Ücretsiz eğitim. Çin'e eğitim için personel gönderebilir veya eğitim için yerinize mühendis ayarlayabiliriz.


3.Bizim makine arıza oranı düşük. Yedeklemek için bazı parçaları da saklayabilirsiniz, parçalar kırılırsa hemen değiştirebilirsiniz.

4. ürünler 1 yıl garanti tadını çıkarın.

5. teslim süresi 15-20 gün ödeme aldıktan sonra.COMA Electronics, toptan hizmet ve özelleştirilmiş hizmet sunan Çin'deki sertifikalı bir akıllı kart dağıtıcı araç park erişim kontrol sistemi üreticileri ve tedarikçileri. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: akıllı kart dağıtıcı araç park erişim kontrol sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like