Akıllı ANPR Yazılımı Bilet Verici Otopark Erişim Kontrol Sistemleri

Akıllı ANPR yazılımı bilet dağıtıcısı otopark erişim kontrol sistemleri İstihbarat gelişimi ile birlikte hayatımızın her alanında park yerleri gözetimsizdir. Akıllı ANPR yazılım teknolojisi otoparkta kullanılmaktadır. Plaka tanıma giriş kontrol sistemi ...

Ürün ayrıntıları

Akıllı ANPR yazılımı bilet dağıtıcı otopark erişim kontrol sistemleri


İstihbaratın gelişmesiyle birlikte, hayatımızın her alanındaki otoparklar gözetimsizdir. Akıllı ANPR yazılım teknolojisi otoparkta kullanılmaktadır. Plaka tanıma erişim kontrol sistemi, izlenen yol yüzeyindeki araçları tespit edebilir ve işleme için araç plaka bilgilerini otomatik olarak çıkarabilir. Dijital görüntü işleme, örüntü tanıma, bilgisayar görüsü ve diğer teknolojilere dayanarak, her bir aracın benzersiz plaka numarasını elde etmek için kamera tarafından yakalanan araç görüntüsünü veya video dizisini analiz eder ve böylece tanımlama işlemini tamamlar.


ANPR yazılımı erişim kontrol sisteminin park alanındaki uygulanabilirliği temel olarak kesintisiz trafikte yansıtılmaktadır. İster aylık bir araba, ister geçici bir araba, isterse ruhsatsız bir araba olsun, plaka tanıma sistemi, geçen aracın plaka numarasını ve model görüntüsünü alabilir. Yakalanan görüntüyü veritabanına yükleyin; kapı otomatik olarak kapıyı açacak ve bu da aracın hızla park alanına girip çıkmasını sağlayacaktır.
Müşteri plaka numarası veya biletini ödeme makinesi üzerinden girer, sistem tarafından görüntülenen aracın resmine göre aracın park etme ve şarj bilgilerini onaylar ve park etme ücretini ne kadar süreyle ödediğini göstermek için bilet taranır. nakit veya para ile ödeme tamamlandı. Ardından, sistem belirli bir süre ayırır (15 dakika). Ayrılmış süre boyunca, sürücü dışarı çıkar ve durmadan park yerinden dışarı çıkabilir.


LPRTG


COMA grubu, makine ve modüllerin tasarım, numune ve üretimini sağlayan güçlü araştırma ve geliştirme gücüne sahiptir; bu arada, standart olmayan ürünlerin özelleştirme hizmeti de mevcut ürünlerin bakım ve yenilenmesini sağlar.


Ne Yapıyoruz?

1.COMA yazılım geliştirme departmanı ve mobil geliştirme departmanı kurar. Otopark yönetim sistemi yazılımı, cadde üstü park yeri, vb. Park etme ürünlerimizi başarıyla geliştirdik.


2. Uygulama Senaryoları: modern kent caddesi, akıllı binalar, işletmeler ve kurumlar, devlet kurumları, yerleşim alanları, ticari kompleks ve diğer yerler.


3. Yurtdışı durumlar: ürünler Bahreyn, Salvador, Kongo, BAE, Ruanda, Filipinler, Şili, Sırbistan, Bolivya, Bangladeş, Tayland, Malezya vb.


Nasıl yaparız

1. Kendi araştırma ve geliştirme ekibi özel ürün tasarımı ve profesyonel teknik servis sağlar

2. profesyonel satış öncesi ve satış ekibi profesyonel hizmet vermektedir

3. Etkili satış sonrası servis hizmeti ömür boyu ücretsiz uzaktan teknik destek sağlar ve yurtdışında site desteği sağlar.COMA Electronics, Çin'deki toptan satış hizmetini ve özelleştirilmiş hizmeti sunan sertifikalı bir akıllı anpr yazılım bilet dağıtıcısıdır. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: akıllı anpr yazılımı bilet dağıtıcı otopark erişim kontrol sistemleri, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like