Kart Dağıtıcılı RFID Park Erişim Kontrol Sistemi Çözümü

RFID Kart dağıtıcı park giriş kontrol sistemi çözümü Otomatik tanımlama teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, RFID erişim kontrol yönetim sistemi, endüstriyel otomasyon, ticari otomasyon, ulaşım kontrolü alanlarında yaygın olarak kullanılan güvenlik sistemlerinin önemli bir ...

Ürün ayrıntıları

RFID Kart dağıtıcı park erişim kontrol sistemi çözümü

Otomatik tanımlama teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, RFID erişim kontrol yönetim sistemi, endüstriyel otomasyon, ticari otomasyon, ulaşım kontrol yönetimi ve diğer birçok alanda yaygın olarak kullanılan güvenlik sistemlerinin önemli bir bileşeni haline gelmiştir. Radyo frekansı tanımlama teknolojisine dayanan erişim kontrol sistemi, gelecekteki erişim kontrol sistemi yapısının gelişim yönüdür.


RFID ticket dispenser system


Otomatik kart dağıtıcı makinesi, normalde, otomatik ödeme makinesi (çıkışta ödeme veya merkezi ödeme noktasında ödeme veya ödemeye gerek kalmadan) VIP kart okuyucu (uzun süreli parkçılar için) ile veya

ödeme terminal park sistemi (banka banknotları ve madeni paralarla ödeme yapabilir, verilen banknot ve madeni paraları değiştirebilir, banka kartı ile ödeme yapabilir veya ödeme yapmak için QR kodunu tarayabilir * şu anda sadece bazı hazır ülkeler için, pls detaylar için satışlarımıza başvurun) otoparka uygulanır çok ziyaretçi ile.Çıkış ödeme modeli iş akışı:

C: Kayıtlı park etme- Park kartını içeri girin ve bırakın.
B: Geçici parkçılar (Ziyaretçi)
ENETER: araç girişine gelir, bobin sensöründe varlık, sürücüler kart dağıtıcı düğmesine basar, bir kart alır, kamera sistemde saklamak için bir anlık görüntü alır, bariyer kapısı açık, araç girilir, Boom of bariyer kapısı otomatik olarak yerleşecek


Otopark...

ÇIKIŞ: Sürücü terk ettiğinde, araç çıkınca, sürücü girdiği kartı geçerse, kasiyer kartı tahsil eder, ödemeyi onaylar, fotoğraf çeker, sistemde depolar, bariyer kapısı açılır, araç geçer, bom otomatik olarak uzanacaktır.


Ticket machine layout


COMA grup ticari otomasyon ekipmanları parçaları araştırma, geliştirme, üretim ve satış hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur. Firmamız güçlü araştırma ve geliştirme gücü, tasarım sağlayan, örnek ve makine ve modülleri üretimi; bu arada, mevcut ürünlerin bakım ve yükseltilmesinin yanı sıra platform düzeyinde proje geliştirme sağlayan standart dışı ürünlerin kişiselleştirme hizmeti sunmak.


展厅.jpg


Neler Yapıyoruz

1.COMA yazılım geliştirme departmanı ve mobil geliştirme departmanı kurar. Otopark yönetim sistemi yazılımını, cadde otoparkını, vb. Park etme ürünlerini başarıyla geliştirdik.

2. Uygulama Senaryoları: modern kent caddesi, akıllı binalar, işletmeler ve kurumlar, devlet kurumları, konutlar, ticari kompleks ve diğer yerler

3. Yurtdışı durumlar: ürünler Bahreyn, Salvador, Kongo, BAE, Ruanda, Filipinler, Şili, Sırbistan, Bolivya, Bangladeş, Tayland, Malezya vb.

Nasıl yaparız

1. Kendi araştırma ve geliştirme ekibi özel ürün tasarımı ve profesyonel teknik servis sağlar

2. profesyonel satış öncesi ve satış ekibi profesyonel hizmet vermektedir

3. Etkili satış sonrası servis hizmeti ömür boyu ücretsiz uzaktan teknik destek sağlar ve yurtdışında site desteği sağlar.

Ne alıyorsun

1. Orta fiyat, kaliteli ürünler

2. Hızlı tepki, profesyonel öneriler

3. tedarikçiden Ömür Boyu teknik destek

4. güvenilir uzun- vadeli ortakCOMA Electronics, Çin'deki kart dağıtıcı park giriş kontrol sistemi çözümü üreticileri ve tedarikçileri ile toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir RFID'dir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: kart dağıtıcı park erişim kontrol sistemi çözümü ile rfid, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like