RFID Park Yönetimi Geçiş Kontrol Sistemi

COMA, otomatik otopark ve erişim kontrol ekipmanı üretmekte ve araç erişim kontrolü için çözüm sunmaktadır. Şirket, otopark ve araba erişim kontrolü endüstrisinde 20 yıldan fazla bir deneyime sahiptir. Donanım, yazılım ve donanım yazılımı mühendislerinden oluşan Ar-Ge ekibi ile COMA, sürekli değişen pazar taleplerini karşılamak için müşterilere esnek ürün özelleştirme hizmeti sunabilmektedir.

Ürün ayrıntıları

RFID Park yönetimi erişim kontrol sistemi

Otomatik tanımlama teknolojisinin gelişmesiyle birlikte RFID erişim kontrol yönetim sistemi, endüstriyel otomasyon, ticari otomasyon, ulaşım kontrol yönetimi ve diğer birçok alanda yaygın olarak kullanılan güvenlik sistemlerinin önemli bir bileşeni haline gelmiştir. Radyo frekansı tanımlama teknolojisine dayanan erişim kontrol sistemi gelecekteki erişim kontrol sistemi yapısının gelişim yönüdür.RFID erişim kontrol yönetim sistemi, bir erişim kontrol makinesi (bir okuyucu / yazıcı, bir kontrol cihazı ile entegre), bir kimlik kartı, bir bilgisayar ve bir elektromanyetik kilitten oluşur. Genellikle, erişim kontrol sisteminin şekli iki türe ayrılır. Birincisi, çalışan erişim kontrol sistemini geçtiğinde, vücuda takılan kartın (RFID elektronik etiketi) erişim kontrol makinesinin kızılötesi ışınlarına yönelik olması ve kapının otomatik olarak açılmasıdır.


Diğer RFID UHF uzaktan erişim kontrol sistemidir. Çalışanlar tarafından giyilen UHF okuyucuları ve ultra yüksek frekanslı elektronik etiketler takılarak, kapı açılabilir ve kapatılabilir ve kimlik kartı okunur.

Tamamen akıllı ve otomatiktir, işçilerin çalışmasına gerek kalmadan zaman kazanır. İkinci tip RFID erişim kontrol sisteminin maliyeti nispeten yüksektir ve bu iki formun seçimi, işletmenin özel ihtiyaçlarına bağlıdır.


RFID1


Teknik parametre

Çalışma modu: optik uyarma konumlandırma, CDMA Bluetooth iletişimi, Uyku uyandırma

Güç: DC12V ~ 18V 4A

Adaptör: AC110 ~ 220V / DC + 12V

Bluetooth gücü: 12W

Çalışma frekansı: 433 mhz

Kızılötesi frekans: 38KHZ

Kart okuyucu açısı: 80 °

Okuyucu maksimum mesafe 1-20 metre

RFID protokolü: CDMA

Arayüz tipi: Kantarcı 26/34 RS232 / 485

Depolama sıcaklığı: -45 ° C ~ + 95 ° C

Çalışma sıcaklığı: -30 ° C ~ + 75 ° C

Nem:% 95 maks.


Kart okuyucu kurulum talimatı

1. bariyerden kart okuyucuya uzak 500-600mm

Kart okuyucusu ve güvenlik adası arasında 2.45 derecelik açı, okuma mesafesi alana göre ayarlanabilir.

3. uzun menzilli kart okuyucu arasında kontrol cihazına bir haberleşme kablosu (RVVP5 * 0.75) kullanılır; güç kaynağı kontrol cihazına takılmalıdır.

Card reader Installation instruction


COMA Electronics, Çin'de toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir RFID park yönetim erişim kontrol sistemi üreticisi ve tedarikçisidir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.

Hot Tags: RFID park yönetim erişim kontrol sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like