Otomatik Ödeme Otopark Sistemi ile Sıra Kart Dağıtıcı Makinesi

Otomatik ödeme park sistemli sıra kart dağıtıcı makine COMA Hongkong Group, yenilikçi Park ekipmanları ve park entegre çözümlerinde lider tedarikçidir. Profesyonel park yönetimi söz konusu olduğunda, COMA'nın uzmanlığına güvenebilirsiniz. Çünkü COMA park etmeyi garanti ediyor ...

Ürün ayrıntıları

Otomatik ödeme park sistemi ile sıra kart dağıtıcı makinası


COMA Hongkong Group, yenilikçi Park ekipmanları ve park entegre çözümlerinde lider tedarikçidir, Profesyonel park yönetimi söz konusu olduğunda, COMA'nın uzmanlığına güvenebilirsiniz. Çünkü COMA, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü ekipmanlarıyla park tesisi yönetimini garanti eder. Böylece, COMA'nın teknolojisi her zaman ihtiyaçlarınızı karşılar ve en yüksek karlılık ve üretkenliğe yol açar. Deneyimli bir çözüm sağlayıcısı olarak, bireysel otopark tesisi yönetiminiz için benzersiz bir konsept geliştirmek bizim için bir zevktir. COMA'nın otopark tesisi yönetimi için sunduğu çözümlerle karınızı artıracak, maliyetleri azaltacak ve işinizde profesyonel bir çözüm elde edeceksiniz.


公司图片


Otomatik ödeme park sistemli sıra kart dağıtma makinesi, VIP kart okuyucusu ile (aylık sürücüler için) çalışacak, otomatik ödeme makinesiyle (çıkışta ödeme veya merkezi ödeme noktasında ödeme yapma) veya ödeme makinesiyle ödeme yapmaya gerek olmayacak (banka tarafından ödeme yapabilir) Değişiklik banknot ve madeni paralar verilen banknotlar ve madeni paralar, sadece şu anda hazır olan bazı ülkeler için ödeme yapmak için banka kartıyla ödeme yapın veya QR kodunu tarayın.



APS Yapısal İllüstrasyon

Hayır.

madde

Açıklama

1

Fan havalandırma delikleri

Makinenin içindeki sıcaklığı azaltmak için hava çıkışı

2

Dokunmatik ekran

İşlem bilgilerini ve işlev çalışmasını görüntüleme

3

konuşmacı

Sesli komut istemi sağlayın

4

Görsel müdahale

Yönetim merkezi ile konuşabilir

5

Bozuk para alıcısı

Sikke hakimiyeti kabul RSD 10

6

Kart okuyucu

Temassız kart bilgilerini okuma desteği

7

Bilet tarayıcı

S barkod ve QR kod bileti yapabilir

8

Değişiklik verildi

Bozuk para ve fatura değişikliği

9

Fiş

Ödeme yapıldıktan sonra makbuzu yazdırın

10

Kilit

Ön kapıyı kilitlemek için, nakit doldurmak veya nakit almak için ön kapıyı açabilir



COMA Electronics, Çin'de otomatik ödeme park sistemi üreticileri ve tedarikçileri ile toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir sıra kart dağıtıcı makinedir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: otomatik ödeme park sistemi ile sıra kartı dağıtıcı makine, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like