Kendinden Ödeme İstasyonlu Otopark Barkod Bilet Yönetim Sistemi

Giriş barkodlu bilet dağıtıcısı otopark erişim kontrol sistemi, çok sayıda ziyaretçisi bulunan otoparklara uygulanmaktadır. Barkod biletinin maliyeti makul ve bir dolum için 2500 adete kadar barkod bileti verebilir.

Ürün ayrıntıları

Kendi kendine ödeme istasyonlu otopark barkod bilet yönetim sistemi

Geleneksel manuel şarj ile karşılaştırıldığında, akıllı otopark şarj yönetimi sistemi, farklı araç türleri için yalnızca farklı şarj standartları uygulayamaz, aynı zamanda zaman tasarrufu sağlayan birden fazla şarj yöntemini de destekler ve park verimliliğini artırmak için sahibinin park sırası ödemesini de büyük ölçüde azaltır Akıllı ulaşım bir tezahürü. Otopark yönetim sisteminin piyasadaki mal sahibi ve mülk yönetim partisi tarafından tercih edilmesinin nedeni, belirli akıllı fonksiyonlara sahip olmasıdır.
Süreci gösteren resim 1) Ödeme yönteminden çık 2) Merkez ödeme yönteminden

Pay exit21Kendi kendine ödeme yönetimi istasyonu

Park Sistemi kartı Ödeme Makinesi, genellikle sürücülerin park ödemesi için uygun olan diğer yerlerden veya park yerlerinden geçmek zorunda oldukları bir yere koyulur, örneğin: asansörün yanında. Otomatik ödeme istasyonu park yönetim sistemine bağlıdır ve otomatik sıfırlama işlevini gerçekleştirebilen insansız akıllı bir şarj sistemidir.

Otopark self-servis ödeme makinesi, manuel şarj işleminin yerini tamamen alabilir, geçici kart şarjı, aylık kart erteleme şarjı, aylık kart son kullanım şarjı gerçekleştirir ve otomatik değiştirme işlevini gerçekleştirir. Ödeme makinesi hem ağ modunda hem de çevrimdışı modda çalışabilir. Ağ modunda, yönetim merkezi, makinenin çalışma durumunu zamanında alabilir, böylece self-servis ödeme makinesi arızalandıktan sonra zamanında korunabilir.

Sürücü makineye faturaları veya madeni paraları sokar, sonra otomatik ödeme istasyonu otomatik olarak çalışır ve bir ödeme makbuzu basılır, otomatik, güvenli ve kolay kullanım sağlar.


COMA Electronics, Çin'deki kendi kendini ödeme istasyonu üreticileri ve tedarikçileri ile toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir park barkod bilet yönetim sistemidir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: kendi kendine ödeme istasyonu ile park barkod bilet yönetim sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like