Otopark Erişim Kontrolü Plaka Tanıma Kamera Sistemi

Park giriş kontrolü plaka tanıma kamera sistemi ANPR park sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir sokak dışı otopark erişim kontrolü çözümüdür. Süpermarketler, perakende otoparklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri gibi birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Düz...

Ürün ayrıntıları

Park erişim kontrolü plaka tanıma kamera sistemi


ANPR park sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir sokak dışı otopark erişim kontrolü çözümüdür. Süpermarketler, perakende otoparklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri gibi birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.


Düz şerit, park erişim kontrolünün plaka numarasını tanımasının en iyi yoludur ve ANPR kamera maksimum 3,3 m genişliğinde görüntü alabilir. ANPR cihazı 3,5m yol genişliğinden daha fazla monte edilmişse, taşıt kılavuz teçhizatı (ör. Elastik çubuk tahta levhası, vb.) Kurulmalıdır. Hız tümseği boyutu yol genişliğinden daha küçük ise, sürücü hız tümseği önlemek için düz bir şekilde yaklaşmaz, o zaman ANPR kamera tanıma için net ve doğru görüntü yakalayamaz, sonra ANPR doğruluğunu etkiler.

ANPR3

Park erişim kontrolü LPR Yazılımı

1. Tüm araç geçiş bilgileri, giriş ve çıkış tarih ve saatleriyle birlikte sisteme kaydedilir ve saklanır.

2. Arka uç veritabanı yönetimi


3. Kara liste ve beyaz liste işlevi


4. Excel formatında çıktı raporu


5. Destek LPR, bilet ve kart sistemi


imageCOMA Electronics, Çin'deki sertifikalı park giriş kontrol plakası tanıma kamera sistemi üreticileri ve tedarikçileridir ve toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunmaktadır. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: park erişim kontrolü plaka tanıma kamera sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like