Yurtdışı Otopark Ekipmanları Akıllı Araç Geçiş Kontrol Sistemi

Yurtdışı otopark ekipmanları akıllı araç erişim kontrol sistemi Akıllı otopark erişim kontrolü park sistemi nasıl çalışır: Aylık kart kullanıcı aracı park alanına girdiğinde, giriş kontrol makinesi aracın girişini aktif olarak algılar ve kartın ...

Ürün ayrıntıları

Yurtdışı otopark ekipmanları akıllı araç erişim kontrol sistemi


Akıllı otopark erişim kontrolü park sistemi nasıl çalışır:

Aylık kart kullanıcı aracı park alanına girdiğinde, giriş kontrol makinesi aracın girişini aktif olarak algılar ve kartın geçerli olup olmadığını tespit eder. Geçerliyse, COMA bariyer kapısı otomatik olarak açılır ve araç park yerine girebilir. Kamera aracın fotoğrafını çeker ve yönetim bilgisayarında saklar. Araç gittiğinde, çıkış kontrol makinesi aracı otomatik olarak algılar ve kartın geçerliliğini belirler. Geçerliyse, kapı açılır ve çıkış kamerası aracı yakalamak için tetiklenir ve ardından araç terk edilir.Akıllı otopark erişim kontrolü park sistemi ekipmanları şunlardan oluşur:

İlk olarak, yönetim merkezi

Ticket parking system


İkincisi, giriş park ekipmanları


Üçüncü olarak, çıkış park ekipmanıCOMA grup ticari otomasyon ekipmanları parçaları araştırma, geliştirme, üretim ve satış hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur. Firmamız güçlü araştırma ve geliştirme gücü, tasarım sağlayan, örnek ve makine ve modülleri üretimi; bu arada, mevcut ürünlerin bakım ve yükseltilmesinin yanı sıra platform düzeyinde proje geliştirme sağlayan standart dışı ürünlerin kişiselleştirme hizmeti sunmak.


showing room

Neler Yapıyoruz

1. COMA yazılım geliştirme departmanı ve mobil geliştirme departmanı kurar. Başarılı bir şekilde park yönetim sistemi yazılımı, sokak üstü otopark vb.


2. Uygulama Senaryoları: modern kentsel sokak, akıllı binalar, işletmeler ve kurumlar, devlet kurumları, konutlar, ticaret kompleksi ve diğer yerler


3. Yurtdışı durumlarda: ürünler Bahreyn, Salvador, Kongo, BAE, Ruanda, Filipinler, Şili, Sırbistan, Bolivya, Bangladeş, Tayland, Malezya, vb ihraç edilmiştir.

Nasıl yaparız

1. kendi araştırma ve geliştirme ekibi sağlar özel ürün tasarımı ve profesyonel teknik servis

2. Profesyonel satış öncesi ve satış ekibi profesyonel hizmet vermektedir

3. Etkili satış sonrası servis ücretsiz ömür boyu uzaktan teknik destek sağlar ve yurtdışında ücretli site desteğiCOMA Elektronik, toptan hizmet ve özelleştirilmiş hizmet sunan, Çin'deki sertifikalı bir yurtdışı otopark ekipmanı akıllı araç erişim kontrol sistemi üreticileri ve tedarikçileri. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satılık istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: denizaşırı otopark ekipman akıllı araç erişim kontrol sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like