Otopark İçin ANPR Fonksiyonlu LPR Yönetim Sistemi

Koma plaka tanıma yönetim sistemi, araç yönetim sistemi için otomatik tanımlama plakası, araç sigortasında% 100'den fazla tanıma oranının% 95'ten fazla geçici araç tanımlama oranı için ayrıştırma tekniğini kullanan yüksek kaliteli bir dijital videodur.

Ürün ayrıntıları

Otopark için ANPR Fonksiyonlu LPR Yönetim SistemiKoma plaka tanıma yönetim sistemi , araç yönetim sistemi için otomatik tanımlama plakası için ayrıştırma tekniği kullanan üst düzey bir dijital videodur, araç sigortasında% 100'den fazla tanıma oranının% 95'ten fazla geçici araç tanımlama oranı. Bu sistem tek başına kullanılabilir, park serbest akışını durdurmadan, aynı zamanda çift plaka numarası + kart veri kimlik doğrulama çok katmanlı elde etmek için bir arada kullanılan ID / IC kart park sistemi ile birlikte. Sistem şu anda otopark yönetim sistemi, en mükemmel sistem, istikrarlı ve güvenilir.


Konut topluluklarında, işletmelerde ve kurumlarda, otellerde, ticari binalarda, devlet kuruluşlarında, lojistik şirketlerinde, hastanelerde, köylerde, alışveriş pazarlarında vb. Otoparklar için uygundur .


Otopark yönetim sistemi aşağıdaki başlıkları da içermektedir : otopark yönetim sistemi, park kontrol sistemi, otopark ortağı, otopark sistemi, otopark cihazı, otopark ekipmanları, araç güvenlik sistemi, akıllı park, akıllı park sistemi, otomatik park yönetim sistemi, otomatik park sistemi, otomatik park sistemi, mekanik park sistemi, gelişmiş park sistemi, verimli park sistemi, RFID / kağıt bilet (barkod) park sistemi, orta mesafeli park sistemi, Bluetooth uzun mesafe park sistemi, elektronik etiket park sistemi.


Özellik:

1. araç lisansı metnini ve rakamlarını tanımlayabilir

2. bir satır ve iki satır plaka numarası tanımlayabilir

3. plaka numarası için 0-2 harfleri ve 1 ile 4 arasındaki sayıları tanıyabilir.

4. plaka numarasının Çince ve İngilizce’ni tanımlayabilir

5. veritabanı yakalama görüntü, plaka numarası, şerit numarası ve aracın süresi boyunca saklayabilir

6. plaka numarası giriş ve çıkış kaydı çıktı bildirebilir

7. İngilizce, Korece, Basitleştirilmiş Çince ve Geleneksel Çince dillerini destekleyin.

8. Görüntü boyutu: 768 * 576 piksel

9. ön boyut: 16 * 16-48 * 64 piksel

10. kamera tabancası kol açısı: sürücü şeridi içine maksimum açı 25 derece

11. kamera tabancası dikey açı: yatay içine maksimum açı 25 derece

12.Minimum parlaklık: 500lux

plaka tanıma sistemi.jpg5.jpg

*Uygulama:

1. Condominium, sadece beyaz liste işlevini kullanarak park erişimini kontrol edin, sadece beyaz liste veritabanındaki araç plakası girip çıkabilir (Park etme bilgisini kontrol etmeniz gerekmiyorsa, sunucuya ihtiyaç duymadan bağımsız olarak çevrimdışı çalışabilir ve park yönetim sistemi desteği

2. Ticari otopark, sunucu ve otopark yönetim sistemi yazılımı ile birlikte gelir

A. Otopark ücretini çıkışta manuel olarak (standta) toplayın, ücretli yazılımımızı yükleyen ücretli bilgisayarı (iş istasyonu) kullanmanız gerekir.

2in1 ANPR(2)

Ödeme onaylandı, bariyer kapısı açılacak

B. Merkezi ödeme noktasında park ücretini tahsil edin, geçiş ücreti arabirimi yukarıdakiyle aynıdır

C. Otopark ücretini otoparka ait otomatik ödeme makinesi (APM) ile tahsil edin. Maksimum 2 tür banknot ve 2 tür bozuk para verilmişse, Tayland banknotlarını (maksimum 5 banknot) ve madeni paraları (maksimum 3 banknot) kabul edebilir.


Çalışma akış şeması

ANPY sistemi gösterisi

Üretim süreci


Packaing Yöntemi

packageCOMA Electronics, Çin'deki otopark üreticileri ve tedarikçileri için toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan anpr işlevine sahip sertifikalı bir lpr yönetim sistemidir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: Otopark, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık anpr fonksiyonu ile lpr yönetim sistemi
Sorgulama

You Might Also Like