LPR Kamera ANPR Yazılımı Park Geçiş Kontrol Sistemi

ANPR park sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir cadde dışı otopark yönetim çözümüdür. Süpermarketler, perakende parklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ürün ayrıntıları

LPR Kamera ANPR yazılımı Otopark Erişim Kontrol Sistemi


COMA Yenilikçi park ekipmanları Geliştirmeye ve Sunmaya Odaklanıyor + 1996'dan beri Park Entegre Çözümleri


COMA parking system


ANPR park sistemigüvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir cadde otopark yönetimi çözümüdür. süpermarketler, perakende parklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

ANPR (LPR olarak da bilinir) otopark sistemi nasıl çalışır

1. giriş prosedürü
Bir araç, engelin hemen önünde, girişin önünde durur. Sensör varlığını algılar ve özel bir kamera plaka, giriş tarihi ve saatini otomatik olarak tanır ve kaydeder. Uzaktan yönetim sistemi, kamera tarafından sağlanan verileri yakalar ve veritabanına girer. Zaten kayıtlıysa, abone' üyelik bilgileri ve rezervasyon verileri eklenir. Giriş bariyeri yükselir ve sürücünün otoparka erişimini sağlar. Bir araç güvenlik sensörünü geçtiğinde bariyer otomatik olarak iner.

Çevrimiçi bir hesaba kayıtlı olan araç sürücüleri, aday gösterilmiş otoparklara engelsiz girebilir ve çıkabilir. Otopark ücretleri, çevrimiçi bir hesap aracılığıyla düzenli aralıklarla belirli kredi / banka kartlarından otomatik olarak borçlandırılır.

2. çıkış prosedürü
Bir araç bariyerden hemen önce çıkışta durur. Sensör varlığını algılar ve özel kamera, plakayı ödeme bilgilerine veya aracın veritabanında (örn. Aboneler) listelenmesine karşı doğrular. Yönetim sistemi, doğru ödemeyi veya çıkışı etkinleştirmek için ödeme yapmadan park etme hakkını doğrular. Çıkış bariyeri yükselir ve sürücünün otoparktan çıkmasına izin verir. Araç güvenlik sensörünü geçtiğinde bariyer otomatik olarak iner.

ANPR parking system

Düz şerit, plaka numarasını tanımak için en iyi türdür ve ANPR kamera maksimum 3,5 m genişlikte bir görüntü alabilir. ANPR cihazı 3,5 m'den daha fazla yol genişliğine monte edilirse, araç kılavuz ekipmanı (örn. Plastik çubuk. Tabela, vb.) Kurulmalıdır. Hız tümseği boyutu yol genişliğinden daha küçükse, sürücü hız tümseğinden kaçınmak için düz bir şekilde yaklaşmaz, ANPR kamera tanıma için net ve doğru görüntü yakalayamaz.

İşlem akışı

flow chart.jpg

Çalışma S / W
ANPR SOFTWARE.jpg
production processparking meter packing
hizmetlerimiz

_06.jpg

Şirket Bilgisi

1, park sistemi, bariyer, erişim kontrol sistemi, katılım sistemi, kanat kapıları, eletronic kapı, güvenlik sonrası ve trafik tesislerinde 15 yılı aşkın profesyonel deneyime sahip., Vb.
2, çok sayıda bilimsel araştırma kurumu ile katıldı, üniversiteler, ve kendi profesyonel R& dayanıyordu; D mühendisleri, üretim ekibi, hasta& profesyonel servis ekibi, biz en üst düzeyde müşterilerin bireysel ihtiyaçlarını tatmin edebilir ...
3, yürütülmesi ISO 9001: 2000 yönetim sistemi, birlikte profesyonel maliyetlendirme& standart kalite ürünler ile birlikte rekabetçi fiyatlar sunmak bize sağlayan kalite kontrol


certificate


Hot Tags: lpr kamera anpr yazılım park erişim kontrol sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like