LPR / ANPR araç plaka tanıma yazılımı otomatik giriş kapısı ile otopark sistemi

Koma plaka recogniton yönetim sistemi otomatik kimlik plaka insansıların araç yönetim sistemi, geçici araç tanımlama oranı % 95'i tanıma oranı araba fazla ayrıştırma tekniği kullanarak yüksek kaliteli dijital video olduğunu % 100 sigorta.

Ürün ayrıntıları

LPR / ANPR araç plaka tanıma yazılımı otomatik giriş kapısı ile otopark sistemi


   


Koma ANPR araç plaka tanıma yönetim sistemiyüksek kaliteli dijital video otomatik kimlik plaka insansıların araç yönetim sistemi, geçici araç tanımlama oranı % 95'i tanıma oranı % 100 sigorta araba üzerinde fazla ayrıştırma tekniği kullanıyor.


ANPR araç plaka tanıma yönetim sistemi de vardır aşağıdaki:Otopark yönetim sistemi, Otopark kontrol sistemi, Park ortak, araç park sistemi, araba park cihaz, otomobil park ekipmanları, araç güvenlik sistemi, akıllı Park, akıllı park sistemi, Otopark park yönetim sistemi otomatik, otomatik Sistem, otomatik park sistemi, mekanik park sistemi, Gelişmiş Park, verimli park sistemi, RFID/kağıt bilet (barkod) park sistemi, middle-distance park sistemi, Bluetooth şehirlerarası park sistemi, elektronik etiket Park sistem.


Özellik:

1. araç ruhsat metin ve resimler belirlemek için

2. bir satır ve iki satır plaka numarasını belirlemek için

3. 0-2 harfleri ve 1 4for için plaka numarası numaraları tanıyabilir

4. Çince ve İngilizce plaka numarasını belirlemek için

5. veritabanı yakalama yansıması, plaka numarası, lane numarası ve araç, üzerinden zaman saklayabilirsiniz

6. Lisans plaka numarası giriş ve çıkış kaydı çıktı bildirebilirsiniz

7. desteği İngilizce, Korece, Basitleştirilmiş Çince ve geleneksel Çince

 

ANPR (olarak da bilinen LPR) araba park sistemi nasıl çalışır?
1. giriş prosedürü
Bir araç girişinin hemen önce bariyer önünde durur. Sensör varlığını algılar ve özel bir kamera otomatik olarak tanır ve numara plaka, tarihi ve giriş anında kaydeder. Uzaktan yönetim sistemi kamera tarafından sağlanan verileri yakalar ve veritabanı girer. Eğer zaten kayıtlı abonenin üyelik bilgi ve rezervasyon veri eklenir. Giriş bariyeri, Otopark sürücü erişmesine izin vermek yükselir. Bir kez bir araç emniyet sensörü geçer bariyer otomatik olarak düşürür.

Bir online hesap ile kayıtlı araç sürücüleri girin ve engelsiz aday otoparklar çıkın. Park ücretleri otomatik olarak bir online hesap yoluyla düzenli aralıklarla kendi aday kredi kartlarından borç.

2. çıkış prosedürü
Bariyer hemen önce çıkışında bir araç durur. Sensör varlığını algılar ve özel kamera plaka karşı ödeme bilgileri veya veritabanı (örneğin aboneleri) araç listesi doğrular. Yönetim sistemi doğru ödeme veya çıkış etkinleştirmek için park olmadan ödeme hakkı doğrular. Çıkış bariyer, Otopark bırakmak sürücü izin yükselir. Bir kez bir araç emniyet sensörü geçer bariyer otomatik olarak düşürür.

ANPY system show

 

KOMA elektronik olduğunu sertifikalı bir lpr / anpr araç plaka tanıma yazılımı otomatik giriş kapısı ile otopark sistemi üreticileri ve tedarikçileri toptan ve özelleştirilmiş hizmetleri sunan Çin,. Ünlü markalardan biri, istikrarlı ve düşük fiyat ürünleri satış için bizim fabrikadan elde etmek hoş geldiniz.
Hot Tags: LPR / anpr araç plaka tanıma yazılımı otomatik giriş kapısı ile otopark sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, üreticiler, Satılık Fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat
Sorgulama

You Might Also Like