Otopark Yönetimi Yazılım Sistemi ile LPR ANPR Kamera

Otopark yönetimi yazılım sistemine sahip ANPR kamera, süpermarketler, perakende otoparklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere pek çok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ürün ayrıntıları

Otopark yönetim yazılımı sistemi ile ANPR kamera

COMA, otomatik otopark ve erişim kontrol ekipmanları üretmekte ve araç erişim kontrolü için çözüm sunmaktadır. Şirket, otopark ve araba erişim kontrolü sektöründe 20 yıldan fazla bir deneyime sahiptir. Donanım, yazılım ve donanım yazılımı mühendislerinden oluşan Ar-Ge ekibi ile COMA, sürekli değişen pazar taleplerini karşılamak için müşterilere esnek ürün özelleştirme hizmeti sunabilmektedir.


Otopark yönetimi yazılım sistemine sahip ANPR kamera % 95 veya daha yüksek bir hacimlilik sağlayabilir . Süpermarketler, perakende otoparklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılır.

 

Yararları

1. Biletsiz otopark ücreti yönetimi . Artan güvenlik

2. Otopark erişim otomasyonu

3. Araba hırsızlığı önleme

4. “Kayıp bilet” sahtekarlığının önlenmesi

ANPR (LPR olarak da bilinir) otopark sistemi nasıl çalışır ?

1. Prosedürü girin

Giriş önünde, bariyer önünde bir araç durur. Sensör varlığını tespit eder ve özel bir kamera otomatik olarak tanır ve plaka, giriş tarihi ve saati kaydeder. Uzaktan yönetim sistemi kamera tarafından sağlanan verileri toplar ve veritabanına kaydeder. Zaten kayıtlıysa, abonenin üyelik bilgileri ve rezervasyon verileri bir dd. Giriş bariyeri sürücünün otoparka erişmesine izin verecek şekilde yükseliyor. Bir araç güvenlik sensörünü geçtikten sonra bariyer otomatik olarak iner.

2. İşlemden çıkın

Bir araç çıkışta, bariyerin önünde durur. Sensör varlığını tespit eder ve özel kamera plakayı ödeme bilgisine veya aracın veri tabanındaki listesine (örneğin aboneler) karşı doğrular. Yönetim sistemi, doğru ödemeyi onaylar veya çıkmayı etkinleştirmek için ödeme yapmadan park etme hakkını onaylar. Çıkış bariyeri yükselir ve sürücünün otoparktan çıkmasına izin verilir. Bir araç güvenlik sensörünü geçtikten sonra bariyer otomatik olarak iner.

Sistem görünümü

1 Stand - Bu yapı park görevlisinin çalışma yeridir. Buraya araç bırakarak giren araçlara ve park ücretlerini tahsil edebilirler (eğer otomatik ödeme istasyonu ile ödeme yaparsanız çıkışta kabin bulunmayabilir)


2 Ada - Kurulum kabini, bariyer ve LPR cihazı için yapı.


3 Bariyer- Giriş yapan araçların verimli bir şekilde kontrol edilebilmesi için, giriş / çıkışta, araç girişini kontrol etmek için yoğun trafik alanına bariyer kurulmaktadır.


4 LPR cihazı - LPR cihazı, yüksek tanımlı mega piksel kamera ile araçlara giren / çıkan araçların görüntülerini çeker ve plaka sayısını otomatik olarak tanır, ardından araçlara erişim kontrolü / araçları yönetir


5 LPR gösterge ünitesi - LPR cihazını kurun ve bağlayın, tanınmış araçların bilgilerini ve sürücü bilgilerini not edin (isteğe bağlı)

6 Döngü- Döngü bobini, otopark girişine / çıkışına döşenir. Cihaz, araç dedektöründen yüksek frekanslı sinyal akımı alır ve döngü bobinine yakın bir manyetik alan oluşturur. Araç bu alanı geçtikten sonra, dedektöre empedans değişiklikleri gönderir ve gerilimi dönüştürür ve bunları yükseltir ve kamera veya bariyer kapısına tespit bilgi sinyali gönderir

ANPR3

Düz şerit, plaka numarasını tanıyan en iyi türdür. ve ANPR kamera maksimum 3, 5m genişliğinde bir resim çekebilir. ANPR cihazı 3,5m yol genişliğinden daha fazla monte edilmişse, taşıt kılavuz teçhizatı (ör. Elastik çubuk tahta levhası, vb.) Kurulmalıdır. Hız tümseği boyutu yol genişliğinden daha küçük ise, sürücü hız tümseği önlemek için düz bir şekilde yaklaşmaz, o zaman ANPR kamera net ve

tanıma için doğru görüntü, daha sonra ANPR doğruluğunu etkiler.


İşlem akışı

ANPR4

Park yönetim sistemi yazılımı arayüzü

ANPR5

Ücretli yazılım arayüzü

ANPR6

Üretim süreci

process

Paketleme metodu

package

COMA Electronics, Çin'de otopark yönetimi yazılımı sistem üreticileri ve tedarikçileri ile toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir LPR kameradır. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.

Hot Tags: Otopark yönetim yazılımı sistemi ile lpr anpr kamera, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like