Uzun Menzilli RFID Otopark Bilet Verici Erişim Kontrol Sistemi

Uzun menzilli RFID otopark bilet dağıtıcı erişim kontrol sistemi COMA Hongkong Group, yenilikçi Park ekipmanları ve park entegre çözümlerinde lider tedarikçidir, Profesyonel park yönetimi söz konusu olduğunda, COMA'nın uzmanlığına güvenebilirsiniz. Çünkü COMA garanti eder ...

Ürün ayrıntıları

Uzun menzilli RFID otopark bilet dağıtıcı erişim kontrol sistemi


COMA Hongkong Group, yenilikçi Park ekipmanları ve park entegre çözümlerinde lider tedarikçidir, Profesyonel park yönetimi söz konusu olduğunda, COMA'nın uzmanlığına güvenebilirsiniz. Çünkü COMA, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü ekipmanlarıyla park tesisi yönetimini garanti eder. Böylece, COMA'nın teknolojisi her zaman ihtiyaçlarınızı karşılar ve en yüksek karlılık ve üretkenliğe yol açar. Tecrübeli bir çözüm sağlayıcısı olarak, bireysel park tesisi yönetiminiz için benzersiz bir konsept geliştirmek bizim için bir zevktir.


公司图片


Uzun menzilli RFID otopark sistemi (2. nesil) kesintisiz, eller serbest araç erişimi sağlar. Sistem, maksimum 40m okuma mesafesi olan 433MHZ bluetooth etiketi okuma teknolojisini benimser (Ama normalde RFID etiketini okumak için tetiklemek için döngü sensörünü kuracağız). Parkçılar pencereyi aşağı yuvarlamak veya bir kart almak için inmek zorunda değil, o zaman giriş zirveleri ve kötü hava sorununu önleyebilir girişinde durmaksızın olacak. Kart, araba patlama önleyici filmden etkilenmeyecek aktif karttır.

Bu çözüm, apartman dairesinde yaygın olarak kullanılan uzun süreli parkçılar için uygundur, yerleşim alanı, ofis otoparkı vb.Barkod bilet otopark erişim kontrol sistemi, normalde, otomatik ödeme makinesi (çıkışta ödeme veya merkezi ödeme noktasında ödeme veya ödemeye gerek olmadan) kart okuyucu (uzun süreli parkçılar için) veya ödeme makinesi ile çalışacaktır


Çıkış ödeme modeli iş akışı:

A: Aylık park-RFID kart tespit ve sonra otomatik olarak kapısı açılır.
B: Geçici parkçılar (Ziyaretçi)
ENETER: araç girişinde, bobinler sensörünün varlığı, sürücüler bir barkod bileti almak için bilet dağıtıcısı düğmesine basın, kamera sisteme kaydetmek için bir anlık görüntü alacak, kapı açık, araç erişimi, Bariyer kapısı patlaması otomatik olarak uzanacak

hizmetlerimiz

1. satış öncesi teknik destek, biz müşterilerin ihtiyacına göre kesin çözüm çalışabilir Bağlantı şeması ve ürün kılavuzu kurulum için sağlanır.

2.Biz uzun mesafeden e-posta / Video / telefon / takım görüntüleyiciler aracılığıyla teknik destek sağlayabiliriz. Ücretsiz eğitim. Eğitim için Çin'e personel gönderebilirsiniz veya eğitim için yerinize mühendis ayarlayabiliriz.


3. bizim makine arıza oranı düşük. Yedeklemek için bazı parçaları da saklayabilirsiniz, eğer parçalar bozulursa, hemen değiştirebilirsiniz.

4. ürünler 1 yıl garanti tadını çıkarın.

5. teslim süresi 15-20 gün ödeme aldıktan sonra.COMA Electronics, toptan hizmet ve özelleştirilmiş hizmet sunan Çin'deki sertifikalı uzun menzilli bir RFID otopark bilet dağıtıcı erişim kontrol sistemi üreticileri ve tedarikçileri. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satılık istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: uzun menzilli RFID otopark bilet dağıtıcı erişim kontrol sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like