Plaka Tanıma Park Geçiş Kontrol Sistemi ANPR Yazılımı

ANPR park sistemi, güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir sokak dışı otopark yönetim çözümüdür.Süpermarketler, perakende parklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri dahil birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ürün ayrıntıları

Plaka tanıma park erişim kontrol sistemi ANPR yazılımı


COMA, Yenilikçi park ekipmanları Geliştirmeye ve Sağlamaya Odaklanıyor + 1996'dan beri Park Entegre Çözümleri


COMA parking system


ANPR park sistemiGüvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir yol dışı otopark yönetim çözümüdür.Süpermarketler, perakende parkları, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri dahil birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

ANPR

1 Stand - Bu yapı, park görevlisinin çalışma yeridir. Araç girişini ve buradan araç bırakarak park ücretini tahsil etmeyi yönetebilirler (otomatik ödeme istasyonu ile ödeme yaparsanız çıkışta kabin bulunmayabilir)

2 Ada- Kurulum kabini, bariyer ve LPR cihazı için yapı.

3 Bariyer - Giriş araçlarını verimli bir şekilde kontrol etmek için, araç girişini, girişini / çıkışını kontrol etmek için yoğun trafik alanına bariyer yerleştirilir.

4 LPR cihazı - LPR cihazı, yüksek çözünürlüklü mega piksel kamera ile giren / çıkan araçların görüntülerini alır ve plaka numarasını otomatik olarak tanır ve ardından araçları kontrol eder / yönetir

5 LPR görüntüleme ünitesi - LPR cihazını kurun ve bağlayın, tanınan araçları görüntüleyin' bilgiler ve not edilen sürücü bilgileri (isteğe bağlı)

6 Loop-Loop bobini giriş / çıkış otoparkına döşenir. Cihaz, araç dedektöründen yüksek frekanslı sinyal akımı alır ve loop bobinin yanında manyetik alan oluşturur. Araç bu alanı geçtikten sonra, empedans değişikliklerini dedektöre gönderin ve voltajı dönüştürün ve bunları yükseltin ve algılama bilgisi sinyalini kamera veya bariyer kapısına gönderin

ANPR system

Düz şerit, plaka numarasını tanımak için en iyi türdür. ve ANPR kamera maksimum 3,5 m genişliğinde bir görüntü alabilir. ANPR cihazı 3,5 metreden fazla yol genişliğine monte edilmişse, araç kılavuz ekipmanı (örn.Elastik çubuk, işaret levhası vb.) Takılmalıdır. Kurulum hızı tümseği durumunda tümsek boyutu yol genişliği olmalıdır. Hız tümseği boyutu yol genişliğinden daha küçükse, sürücü hız artışından kaçınmak için düz yola yaklaşmaz, bu durumda ANPR kamera tanıma için net ve doğru görüntü yakalayamaz ve bu durumda ANPR doğruluğunu etkiler.


İşlem akışı

flow chart.jpg

S / W Operasyonu
ANPR SOFTWARE.jpg


parking meter and other product
Ambalaj& Nakliye
production processparking meter packing
hizmetlerimiz

_06.jpg

certificate


COMA Electronics, Çin'deki toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir plaka tanıma park erişim kontrol sistemi anpr yazılımı üreticileri ve tedarikçisidir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satılık istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: plaka tanıma park erişim kontrol sistemi anpr yazılımı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like