Plaka Tanıma Otel Erişim Kontrolü Barkod Park Sistemi

ANPR park sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir cadde dışı otopark yönetim çözümüdür. Süpermarketler, perakende parklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ürün ayrıntıları

Plaka tanıma otel erişim kontrolü barkod park sistemi


COMA Yenilikçi park ekipmanları Geliştirmeye ve Sunmaya Odaklanıyor + 1996'dan beri Park Entegre Çözümleri


COMA parking system


Koma plaka tanıma yönetim sistemi, araç yönetim sisteminin otomatik tanımlama plakası sayısı için ayrıştırma tekniğini kullanan üst düzey bir dijital videodur,% 100'de araba sigortası üzerinde% 95'ten fazla geçici tanıma oranı. Bu sistem tek başına, olmadan kullanılabilir park serbest akışını durdurma, aynı zamanda {plaka} + çift plaka numarası kimlik doğrulama çok katmanlı elde etmek için birlikte kullanılan ID / IC kart park sistemi ile. Sistem şu anda en mükemmel otopark yönetim sistemidir sistemi, istikrarlı ve güvenilir.


İşlem akışı

automatic number plate recognition camera for LPR system

İlk beş gelişme için (1, 2, 3, 4, 5). İki eylem vardır.


A

Araç girişe gelir, sensör bobinine basın, ardından sinyal bariyere ve kameraya gönderilir. Karşılık gelen reaksiyona sahipler:

Kamera: aracın fotoğrafını çekin.

Bariyer: aç

(Bariyer ve kamera gibi donanımların tümü, yazılım yetkilendirme problemiyle ilgili olan yazılım plakası tanıma yazılımı tarafından kontrol edilir. Bu nedenle, tüm set sistemini şirketimizden satın almanızı öneririz)

B

Araç geçer

Son altı gelişme için (6, 7, 8, 9, 10, 11) aşağıdaki eylemler var:

A

Araç çıkışa ulaşır, sensör bobinine basar, daha sonra sinyal kameraya gönderilir, fotoğraf çeker ve daha sonra giriş bilgileriyle karşılaştırmak için bilgiler yazılımda saklanır.

B

Yazılım, giriş bilgileri ile çıkış bilgileri arasındaki uyumluluğu otomatik olarak analiz edecek, aracın aynı plaka numarasına sahip olup olmadığını tahmin edecektir.

İki tür araç geçti

Biri genellikle geçer (biz buna VIP aracı diyoruz)

Diğeri geçici geçiş (buna zaman aracı diyoruz)

Daha sonra analiz için yazılımda saklanacak plaka numarası gibi bilgileri kaydetmesi gereken VIP araç için. VIP aracı geçtiğinde, yazılım fotoğraftan alınan bilgileri yazılımdaki kayıtlı bilgilerle karşılaştıracaktır. Kapı veya bariyer yalnızca bilgi tutarlı olduğunda açılabilir.

Zaman aracı için, geçtiğinde yazılım, tekdüzelikliği tahmin etmek için giriş ve çıkış arasındaki bilgileri analiz edecektir. Ücret gerekiyorsa, aynı zamanda ücreti otomatik olarak hesaplar. Bilgi üniforma sonra ve sürücü park için ödeme sonra, yazılım tarafından sipariş bariyer veya kapı açılır, sonra araç geçti.


Çalışma S / W
ANPR SOFTWARE.jpg

Uygunkonut toplulukları, işletmeler ve kurumlar, oteller, ticari binalar, hükümet kuruluşları, lojistik şirketi, hastaneler, köyler, alışveriş pazarları ve benzeri otopark için.


parking meter and other product
Ambalaj& Nakliye
production processparking meter packing
hizmetlerimiz

_06.jpg

Şirket Bilgisi

1, park sistemi, bariyer, erişim kontrol sistemi, katılım sistemi, kanat kapıları, eletronic kapı, güvenlik sonrası ve trafik tesislerinde 15 yılı aşkın profesyonel deneyime sahip., Vb.


2, sayısız bilimsel araştırma kurumu ile katıldı, üniversiteler, ve kendi profesyonel R& dayanıyordu; D mühendisleri, üretim ekibi, hasta& profesyonel servis ekibi, biz en üst düzeyde müşterilerin bireysel ihtiyaçlarını tatmin edebilir ...


3, yürütülmesi ISO 9001: 2000 yönetim sistemi, birlikte profesyonel maliyetlendirme& standart kalite ürünler ile birlikte rekabetçi fiyatlar sunmak bize sağlayan kalite kontrol


certificate


Hot Tags: plaka tanıma otel erişim kontrolü barkod park sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like