LPR ANPR Kameralı Plaka Tanıma Otopark Yönetim Sistemi

ANPR park sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir cadde dışı otopark yönetim çözümüdür. Süpermarketler, perakende parklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ürün ayrıntıları

LPR ANPR kamera ile plaka tanıma otopark yönetim sistemi

LPRTG4


ANPR park sistemigüvenilir, doğru ve uygun maliyetli off-street otopark yönetim çözümüdür. süpermarketler, perakende parklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

ANPR (LPR olarak da bilinir) otopark sistemi nasıl çalışır
1.Entranceprocedure
Avehiclestopsinfrontoftheentrance, justbeforethebarrier. Thesensordetectsitspresenceandadedicatedcameraautomaticallyrecognisesandrecordsthenumberplate, dateandtimeofentry.Theremotemanagementsystemcapturesthedataprovidedbythecameraandentersitintothedatabase.Ifalreadyregistered, thesubscriber'smembershipinformationandreservationdataareadded.Theentrancebarrierrisesallowingthedriveraccesstothecarpark.Thebarrierlowersautomatically, onceavehiclepassesthesafetysensor.
Driversofvehiclesregisteredwithanonlineaccountcanenterandexitnominatedcarparksunimpeded.Parkingchargesareautomaticallydebitedfromtheirnominatedcredit / debitcardsatregularintervalsviaanonlineaccount.
2. Çıkış prosedürü
Bir araç bariyerden hemen önce çıkışta durur. Sensör varlığını ve özel kamerayı algılar
plakayı ödeme bilgilerine veya aracın veritabanındaki (örn. aboneler) listelemesine karşı doğrular. Yönetim sistemi, doğru ödemeyi veya çıkışı etkinleştirmek için ödeme yapmadan park etme hakkını doğrular. Çıkış bariyeri yükselir ve sürücünün otoparktan çıkmasına izin verir. Araç güvenlik sensörünü geçtiğinde bariyer otomatik olarak iner.

COMA ANPR


İşlem akışı

flow chart.jpg

Çalışma S / W
ANPR SOFTWARE.jpg


parking meter and other product
Ambalaj& Nakliye
production processparking meter packing
hizmetlerimiz

_06.jpg

Şirket Bilgisi

1, park sistemi, bariyer, erişim kontrol sistemi, katılım sistemi, kanat kapıları, eletronic kapı, güvenlik sonrası ve trafik tesislerinde 15 yılı aşkın profesyonel deneyime sahip., Vb.
2, çok sayıda bilimsel araştırma kurumu ile katıldı, üniversiteler, ve kendi profesyonel R& dayanıyordu; D mühendisleri, üretim ekibi, hasta& profesyonel servis ekibi, biz en üst düzeyde müşterilerin bireysel ihtiyaçlarını tatmin edebilir ...
3, yürütülmesi ISO 9001: 2000 yönetim sistemi, birlikte profesyonel maliyetlendirme& standart kalite ürünler ile birlikte rekabetçi fiyatlar sunmak bize sağlayan kalite kontrol
4, hümanist tasarım ürünleri, kolay kurulum ve bakım.,

5, istikrarlı andd yaygın müşteriler baz, yerel pazarda birçok tipik belediye projeleri inşa ve yurtdışı ülkelerine ihraç.
6, hızlı teslimat: 7-30 gün içinde üretim kurşun süresi, sipariş miktarına göre.

certificate


COMA Electronics, Çin'deki lpr anpr kamera üreticileri ve tedarikçileri ile toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir plaka tanıma otopark yönetim sistemidir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satılık istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: lpr anpr kamera ile plaka tanıma otopark yönetim sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like