Plaka Tanıma ANPR Park Geçiş Kontrol Sistemi

ANPR park sistemi, güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir sokak dışı otopark yönetim çözümüdür.Süpermarketler, perakende parklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri dahil birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ürün ayrıntıları

Plaka tanıma ANPR park erişim kontrol sistemi


ANPR park sistemiGüvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir yol dışı otopark yönetimi çözümüdür.Süpermarketler, perakende parklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri dahil birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Faydaları

  • Biletsizpark ücreti yönetimi.

  • Yükseltilmiş güvenlik

  • Otopark erişim otomasyonu

  • Araba hırsızlığını önleme

  • "Kayıp bilet" dolandırıcılığının önlenmesi

sistem görünümü

.jpg
1 Stand - Bu yapı, otopark yöneticisinin çalışma yeridir. Giriş yapan araçları yönetebilir ve bu yere araç bırakarak park ücreti tahsil edebilirler.

2 Ada- Kurulum kabini, bariyer ve LPR cihazı için yapı.

3 Bariyer- Giren araçların verimli bir şekilde kontrol edilebilmesi için yoğun trafik alanına ve ihtiyaç duyulması durumunda giriş / çıkış gibi geçiş kontrol araçlarına bariyer takılır.

4 LPR cihazı - LPR cihazı, yüksek çözünürlüklü meag piksel kamera ile giren / çıkan araçların görüntülerini alır ve plaka numarasını otomatik olarak tanır ve ardından araçları kontrol eder / yönetir

5 LPR görüntüleme ünitesi - LPR cihazını kurun ve bağlayın, tanınan araçları görüntüleyin' bilgi ve komutasyon sürücü bilgileri.

6 Loop-Loop bobin otopark girişine döşenir. Cihaz, araç dedektöründen yüksek frekanslı sinyal akımı alır ve loop bobinin yanında manyetik alan oluşturur. Araç bu alanı geçtikten sonra, empedans değişikliklerini dedektöre gönderin ve voltajı dönüştürün ve yükseltin ve kabine algılama bilgi sinyali gönderin

 2.jpg

Düz şerit, plaka numarasını tanımak için en iyi türdür ve ANPR kamera maksimum 3,5 m genişliğinde bir görüntü alabilir. ANPR cihazı 3,5 metreden fazla yol genişliğine monte edilmişse, araç kılavuz ekipmanı (örn.Elastik çubuk, işaret levhası vb.) Takılmalıdır. Kurulum hızı tümseği durumunda tümsek boyutu yol genişliği olmalıdır. Hız tümseği boyutu yol genişliğinden daha küçükse, sürücü hız artışından kaçınmak için düz yola yaklaşmaz, bu durumda ANPR kamera net vetanıma için doğru görüntü.

İşlem akışı

flow chart.jpg

S / W Operasyonu
ANPR SOFTWARE.jpg


parking meter and other product
Ambalaj& Nakliye
production processparking meter packing
hizmetlerimiz

_06.jpg

Şirket Bilgisi

1, park sistemi, bariyerler, erişim kontrol sistemi, katılım sistemi, kanat kapıları, eletronic kapı, güvenlik noktası ve trafik tesislerinde 15 yılı aşkın profesyonel deneyime sahip., Vb.
2, çok sayıda bilimsel araştırma kurumu, üniversite ile katıldı ve kendi profesyonel R& D mühendislerimize, üretim ekibimize, hasta&amfimize güvendi; profesyonel hizmet ekibi, müşterilerin bireysel ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayabiliriz ...
3, Profesyonel maliyetlendirme& ile birlikte ISO 9001: 2000 yönetim sistemini yürütmek; Standart kaliteli ürünlerle birlikte rekabetçi fiyatlar sunmamızı sağlayan kalite kontrol
4, Hümanist tasarım ürünleri, kolay kurulum ve bakım.,

5, Sabit ve geniş müşteri tabanı, yerel pazarda birçok tipik belediye projesi inşa etti ve denizaşırı ülkelere ihraç etti.
6, Hızlı teslimat: sipariş miktarına göre 7-30 gün üretim kurşun süresi içinde.

certificate


COMA Electronics, Çin'de toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir plaka tanıma anpr park erişim kontrol sistemi üreticileri ve tedarikçisidir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satılık istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: plaka tanıma anpr park erişim kontrol sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like