Barkodlu Biletli Otopark Geçiş Kontrol Sistemli Akıllı LPR

COMA, otomatik otopark ve erişim kontrol ekipmanları üretmekte ve araç erişim kontrolü için çözüm sunmaktadır. Şirket, otopark ve araba erişim kontrolü endüstrisinde 20 yıldan fazla bir deneyime sahiptir. Donanım, yazılım ve donanım yazılımı mühendislerinden oluşan Ar-Ge ekibi ile COMA, sürekli değişen pazar taleplerini karşılamak için müşterilere esnek ürün özelleştirme hizmeti sunabilmektedir.

Ürün ayrıntıları

Barkod biletli park giriş kontrol sistemli akıllı LPR


Geleneksel manuel şarj ile karşılaştırıldığında, akıllı park giriş kontrol sistemi yalnızca farklı türdeki araçlar için farklı şarj standartları uygulayamaz, aynı zamanda zaman tasarrufu sağlayan birden fazla şarj yöntemini de destekler ve park verimliliğini artırmak için sahibinin park kuyruğu ödemesini de destekler. akıllı ulaşım bir tezahürü.


Akıllı park giriş kontrol sistemi, iki farklı otomatik seçilen kısa mesafe ve uzun mesafe biçimine sahiptir. Müşteri gerçek uygulama durumuna göre seçer. Görüntü karşılaştırma fonksiyonu: araç park yerinden çıktığında, plaka tanıma fonksiyonu kamerayı otomatik olarak başlatır ve fotoğrafları otomatik olarak bulut veritabanına kaydeder. Araç kapıyı açmak için girip çıktığında bilgileri otomatik olarak tanımla. Giriş ve çıkışta herhangi bir çelişki yoktur: Araca giriş ve çıkış bilgileri için, alınan araçların ve araç verilerinin tüm fotoğrafları, daha sonra doğrulanabilecek bulut veri tabanında depolanacaktır. Her resmin doğru ve kullanışlı bir zaman kaydı vardır.


ANPR (LPR olarak da bilinir) otopark sistemi nasıl çalışır?

Düz şerit, plaka numarasını tanıyan en iyi türdür. ve ANPR kamera maksimum 3, 5m genişliğinde bir resim çekebilir. ANPR cihazı 3,5m yol genişliğinden daha fazla monte edilmişse, araç kılavuzu ekipmanı (ör. Elastik çubuk tahta levhası, vb.) Kurulmalıdır. Kurulum hızıyla çarpma durumunda, çarpma ölçüsü yol genişliği olmalıdır. Hız tümseği boyutu yol genişliğinden daha küçük ise, sürücü hız tümseği önlemek için düz bir şekilde yaklaşmaz, o zaman ANPR kamera tanıma için net ve doğru görüntü yakalayamaz, sonra ANPR doğruluğunu etkiler.

ANPR3


Geçici araç bölgeye girdiğinde, geçici kart bilet veren makineden tahsil edilir. Gerekli ücret bilet geldiğinde ödenir ve güvenlik onayından sonra bırakılabilir. Sabit sahip son kullanma tarihini belirlemek için sabit kartı kullanır (doğru dakika, saniye). Onaylanan süre içerisinde, aracı istediğiniz zaman girip bırakabilirsiniz. Aksi takdirde park yerine giremezsiniz. Sabit kart bilgisi kart numarası, araç numarası, geçerli zaman vb. Bilgileri içerir. Ayrıca, parçalanmayı önleme işlevi vardır.

Araç doğrudan geçidin altında, topraklama bobini aracı tespit ediyor. Yine de sistem, araç algılama alanından tamamen uzaklaşana kadar kapının düşmesini kontrol eder, kapı düşer, park alanı otomatik algılama fonksiyonu, park yerinin park alanı yönetici bilgisayarda ayarlanır, park yerine girmek gibi.


Araç, araba sayısına ulaştığında, bilgisayar yöneticiyi uyarır ve elektronik ekranda park alanının dolduğunu gösterir. Ayrıca, çevrimdışı kullanımın desteklenmesi, erişim kontrol sistemi kurulduktan sonra, otomatik olarak park alanı bilgi toplama işlemini gerçekleştirebilir ve bilgisayara güvenmeden ekran verilerini serbest bırakabilirsiniz.COMA Electronics, Çin'de toptan satış hizmeti ve özel hizmet sunan barkod biletli park giriş kontrol sistemi üreticileri ve tedarikçileri ile onaylı bir akıllı lpr'dir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: barkod bilet park erişim kontrol sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık akıllı lpr
Sorgulama

You Might Also Like