Sıcak satış LPR Otopark Otomatik Bilet Dağıtıcı Erişim Kontrol Sistemi

Akıllı LPR otopark otomatik bilet dağıtıcı erişim kontrol sistemi Düz şerit plaka numarasını tanımak için en iyi türüdür. ve ANPR kamera maksimum 3,5 m genişlikte görüntü alabilir. ANPR cihazı 3,5 m'den daha fazla yol genişliğine monte edilirse, araç kılavuzu ekipmanı (örn.

Ürün ayrıntıları

Akıllı LPR otopark otomatik bilet dağıtıcı erişim kontrol sistemi

Düz şerit, plaka numarasını tanımak için en iyi tiptir. ve ANPR kamera maksimum 3,5 m genişlikte görüntü alabilir. ANPR cihazı 3,5 metreden daha fazla yol genişliğine monte edilirse, araç kılavuz ekipmanı (örn. Plastik çubuk. Tabela, vb.) Kurulmalıdır. Kurulum hızı tümseği durumunda, çarpma boyutu yol genişliği olmalıdır.APS Yapısal İllüstrasyon

Hayır.

madde

Açıklama

1

Fan havalandırma delikleri

Makinenin içindeki sıcaklığı azaltmak için hava çıkışı

2

Dokunmatik ekran

İşlem bilgilerini ve işlev çalışmasını görüntüleme

3

konuşmacı

Sesli komut istemi sağlayın

4

Görsel interkom

Yönetim merkezi ile konuşabilir

5

Bozuk para alıcısı

Sikke hakimiyeti kabul RSD 10

6

Kart okuyucu

Temassız kart bilgilerini okuma desteği

7

Bilet tarayıcı

S barkod ve QR kod bileti yapabilir

8

Değişiklik verildi

Bozuk para ve fatura değişikliği

9

Fiş

Ödeme yapıldıktan sonra makbuzu yazdırın

10

Kilit

Ön kapıyı kilitlemek için, nakit doldurmak veya nakit almak için ön kapıyı açabilir1. Ödeme Talimatı

APM'de ödeme yapın, plaka girin veya bileti tarayın, talimatlara göre ödeme yapın, ödeme işlemini bitirin, barkod biletini saklayın.


görüntü

Plaka no. "VX3746" ve "onayla" yı tıklayın, ödeme bilgileri arayüzü plaka no., Park zamanı, giriş zamanı, park ücreti vb. Gösterecektir.


görüntü


Ödeme yapmak üzere faturalar eklemek için, ödeme tamamlandıktan sonra APM değişiklik verecek ve bir makbuz yazdıracaktır. Sürücü bekleme süresinden sonra park yerinden ayrılmalıdır (Genellikle 15 dakika yetkisiz kullanım süresidir), sürücü lottan ayrılma süresini terk ederse, sistem park ücretini tekrar hesaplayacaktır.


görüntü

Ödeme yapıldığında, sistem bekleme arayüzüne geri dönecek ve bir sonraki parkçıyı bekleyecektir.


COMA şirketi, park endüstrisinin önde gelen ürünlerini oluşturmak için birçok yerli tanınmış kurumla işbirliği yapmaktadır. COMA GROUP, park endüstrisinde profesyonel teknoloji araştırma ve geliştirme, üretim ve satışını içeren bir hizmet platformu oluşturmak üzere konumlandırılmıştır. Tüm halka açık otopark çözümlerini sağlayan mükemmel bir üretici olarak, çoğunlukla Erişim Kontrol Sistemleri, Park Sistemleri ve ANPR park Yönetim Sistemleri dahil olmak üzere RFID / IC uygulama sistemleri üretmektedir. Firmamız ürün kalitesini kurumsal yaşam olarak görmektedir. Birçok önemli etkinlik mekanı, havaalanları, istasyonlar, terminaller, eğlence mekanları, halka açık park sistemi, önemli fonksiyon devlet daireleri, alışveriş merkezleri vb.Oda gösteriliyor


Neler Yapıyoruz

COMA, yazılım geliştirme departmanı ve mobil geliştirme departmanı kurdu. Otopark yönetim sistemi yazılımını, cadde otoparkını, vb. Park etme ürünlerini başarıyla geliştirdik.

2. Uygulama Senaryoları: modern kent caddesi, akıllı binalar, işletmeler ve kurumlar, devlet kurumları, konutlar, ticari kompleks ve diğer yerler

3. Yurtdışı durumlar: ürünler Bahreyn, Salvador, Kongo, BAE, Ruanda, Filipinler, Şili, Sırbistan, Bolivya, Bangladeş, Tayland, Malezya vb.

Nasıl yaparız

1. Kendi araştırma ve geliştirme ekibi özel ürün tasarımı ve profesyonel teknik servis sağlar

2. profesyonel satış öncesi ve satış ekibi profesyonel hizmet vermektedir

3. Etkili satış sonrası servis hizmeti ömür boyu ücretsiz uzaktan teknik destek sağlar ve yurtdışında site desteği sağlar.

Ne Olsun

1. Orta fiyat, kaliteli ürünler

2. Hızlı tepki, profesyonel öneriler

3. tedarikçiden Ömür Boyu teknik destek

4. güvenilir uzun- vadeli ortak


Hot Tags: Sıcak satış LPR Otopark Otomatik Bilet Dağıtıcı Erişim Kontrol Sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like