Akıllı Otopark Rehberlik Yönetim Sistemi

Akıllı otopark rehberlik yönetim sistemi Otopark rehberlik bilgi sistemi, akıllı otopark teknolojisi ve park boyunca dağınık olan otoparktan geçen akıllı ağ bağlantılı veridir;

Ürün ayrıntıları

Akıllı otopark rehberlik yönetim sistemi

Park yeri rehberlik bilgi sistemi, akıllı park teknolojisi ve park boyunca dağılmış park yeri aracılığıyla yüklenen akıllı ağa bağlı verilerdir ve her park yerinin park verilerinin gerçek zamanlı olarak serbest bırakılmasını sağlayarak sürücünün uygun park etme gerçekleştirmesini sağlar.Sistem, büyük bir otopark otoparkı için akıllı rehberlik sistemi ve bir şehir otoparkı rehberlik sistemi içerir. Park talebinin zaman ve alan dağılımının düzensizliğini ayarlar, park olanaklarının kullanımını iyileştirir, park yerlerini bulmaktan kaynaklanan yol trafiğini azaltır, park için bekleme süresini azaltır, tüm ulaşım sisteminin verimliliğini arttırır ve park alanlarını iyileştirir. İşletme şartları ve ticari alanın ekonomik canlılığı önemli bir rol oynamaktadır.


Uygulanabilir yazılıma giriş

İşlev tanıtıldı

1. Her park yerinde park yeri kullanımının merkezi olarak toplanması

Otopark terminalinin tamamı ile üst bilgisayar yazılımı aracılığıyla iletişim kurabilir ve her park yerinde ücretsiz park yerlerini otomatik olarak toplayabilir.

2. Park rehberlik bilgilerinin serbest bırakılması

Toplama alt sistemi tarafından her bir park yerinde toplanan park yeri bilgilerine göre, kentsel park rehberi bilgileri üretilir ve her seviyede bilgi kılavuzu ekranına bırakılır.

3. Reklam bilgilerinin serbest bırakılması

Kullanıcılar, araç rehberliği ve reklam bilgilerinin serbest bırakılmasının ikili kullanımını gerçekleştirme ihtiyacına göre reklam bilgilerini serbest bırakabilirler.

4. Uzaktan kumanda

Uzaktan ekipman tedariki, kapanma, ekipman takibi, DTU durum yenileme ve diğer uzaktan kumanda kontrolü için kullanılır.

5. Trafik istatistikleri

Her otoparkın günlük ortalama, aylık ortalama ve yıllık ortalama trafik akışının istatistikleri için kullanılır.


11

COMA Electronics, Çin'de toptan satış hizmeti ve özel hizmet sunan, sertifikalı bir akıllı otopark rehberlik yönetim sistemi üreticisi ve tedarikçisidir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: akıllı otopark rehberlik yönetim sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like