IC kart dağıtıcısı RFID kart araba park erişim kontrol sistemi

Guangzhou koma Ltd.offers otomatik geçiş kontrol sistemleri güvenilir bir dizi otopark uygulama için özel olarak tasarlanmış.

Ürün ayrıntıları

IC kart dağıtıcısı RFID kart araba park giriş kontrolü sistemi


Guangzhou koma Ltd.offers otomatik geçiş kontrol sistemleri güvenilir bir dizi otopark uygulama için özel olarak tasarlanmış. Entegre çözümler bilet sistemleri, swipecards, otomatik sayı plaka Recognition(ANPR) veya bluetooth kartı park sistemi içerir. İyi tasarlanmış bir araba park sistemi başarılı gelir Jeneratör olabilir.


Giriş kontrolü sistemi, Otopark IC kart dağıtıcısı arabadır parker park alanına erişmek için sistem tarafından verilen kartı kullanın. Parker iki türü vardır, bir ziyaretçi, diğer aylık/VIP parker.


Ziyaretçi için onlar bir kart almak için düğmesine basın gerekir. Yani onlar sadece makine erişim kartı çalmak için aylık/VIP parker, onlar önce bir kartı verilir.


Ziyaretçiler için ödeme, merkezi veya çıkış ödeme iki türü vardır.


Merkezi ödeme, ziyaretçi kartı manuel kasiyer/otomatik ödeme istasyona geçerse. Sistem Otopark ücreti hesaplar. Bariyer açın sonra otomatik olarak ödeme sonra ziyaretçi kartı çıkış makineye ekleyebilirsiniz.


Eğer çıkmak ödeme, ziyaretçi kartı için el ile kasiyer geçti. Sistem Otopark ücreti hesaplar. Ödeme yaptıktan sonra bariyer otomatik olarak açın.


Aylık/VIP parker için onlar zaten Yönetim Merkezi Otopark ücreti ödemiş. Böylece kart tokatlamak ve bırakın.


Parametre

Çalışma sıcaklığı

-30℃- +75℃

tüketilen güç

100W

güç gerilim

110V/220V AC50HZ

ilgili kart

ŞA kartı, EMID kartı, Bilet

IC/ID okuma mesafesi

5-15cm

Çevrimdışı veri depolama kapasitesi

20000 piece(expandable)

kart dağıtıcısı kapasitesi

250-450 parça

iletişim

RS232, RS485 OLABİLİR

malzeme

A3 T = 2.0 mm çelik

yüzey

ithal pişirme bitiş

IP

IP54


Çalışma süreci
Giriş
1. LED ekran kelime hoş geldiniz verir ve girmek için sürücü hatırlatmak
2. Ses İstemi bir kart almak için sürücü hatırlatıyor,
3. sürücü kabine için aylık kart sahibi, o sadece swipesthe kart okuma alanı kabına bir kart almak gerekir.
4. kart veya kart swiping sürücü aldıktan sonra sürücü otoparka arabasını kullanabilirsin ardından bariyer kapı otomatik olarak, açılacaktır.
5. araç dedektörü vebir #39; algılanamadığında s geliyor, kontrol kabinine ve bariyer hiç çalışma başlayacak, bu durumda, biri bile yeşil düğmeye basın, giriş Kabin asla bir kart dağıtmak olacaktır.

Çıkış
1. LED ekran kelime byebye verir ve bırakmak için sürücü hatırlatıyor
2. kart exitfor aylık kart sahibi ücret ise toplayıcı toll kabul edilmelidir, sadece okuma alanı kartı çalmak gerekiyor.
3. sonra ödeme, bariyer kapı otomatik olarak açılır, sonra sürücü otoparkından onun araba olabilir.
4. araç dedektörü vebir #39; algılanamadığında geliyor, dolap kontrolü hiç çalışma başlar, bariyer asla açmayacağım.

Resim) süreci 1 gösteren çıkış ödeme yöntemi 2) Merkezi ödeme yöntemi


Otoyol istasyonu yazılım ve arka plan yazılım
Otoyol istasyonu yazılım
Otoyol istasyonu yazılım 1 için) ücretli personel giriş yapın, faaliyet ve park.2 ücret) ücretli personel yönetimi gerektiren aletleri ayarlayabilirsiniz. 3) ücretli personel ödenen tutar kayıtlarını geçerli kontrol edebilirsiniz.


Arka plan yazılım
Yönetici giriş yapın ve Standart ayar, sistem yapılandırma, vb şarj kartı sorunu, operatör yönetimi, sorgu erişim kayıt olun.

PS müşteri isterseniz başka bir dil için değiştirmek için bize danışın yazılım İngilizce sürümü, bir.KOMA elektronik erişim kontrol sistemi üreticileri ve toptan hizmet ve özelleştirilmiş hizmet sunan tedarikçiler Çin, bir Sertifikalı IC kart dağıtıcısı RFID kart otopark var. Ünlü markalardan biri, istikrarlı ve düşük fiyat ürünleri satış için bizim fabrikadan elde etmek hoş geldiniz.

Hot Tags: Erişim kontrol sistemi, Çin, üreticileri, IC kart dağıtıcısı RFID kart otopark tedarikçiler, üreticiler, Satılık Fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat
Sorgulama

You Might Also Like