Giriş kontrolü sistemi giriş barkod bilet dağıtıcısı otopark

Giriş kodu bilet dağıtıcısı araba park erişim kontrol sistemi Guangzhou koma Ltd.offers bar, Otopark uygulamaya otomatik geçiş kontrol sistemleri güvenilir bir dizi özel.

Ürün ayrıntıları

GirişBar kodBilet dağıtıcısı otopark giriş kontrolü sistemi


Guangzhou koma Ltd.offers otomatik geçiş kontrol sistemleri güvenilir bir dizi otopark uygulama için özel olarak tasarlanmış. Entegre çözümler bilet sistemleri, tokatlamak kartları, otomatik sayı plaka Recognition(ANPR) ya da mavi diş kartı park sistemi içerir. İyi tasarlanmış bir araba park sistemi başarılı gelir Jeneratör olabilir.


Giriş bar kod bilet dağıtıcısı araba erişim kontrol sistemi, Otopark park yerinde bir çok ziyaretçi için uygulanır. Barkod bilet maliyeti ucuz ve barkod bilet için bir yedek 1000pcs kadar dağıtabilirsiniz.


Ziyaretçi bir bar kod bilet almak için düğmeye basmadan sonra terk etmeden önce ziyaretçi barkod bilet ücretli toplayıcıya taramak için geçer. Taramadan sonra Otopark ücreti bilgisayar üzerinde gösterilir. Ödeme yaptıktan sonra ziyaretçi bırakmak için izin verilir.


Parametre

Çalışma sıcaklığı

-30℃- +75℃

tüketilen güç

100W

güç gerilim

110V/220V AC50HZ

Barkod ticketdispenser kapasitesi

1000pieces

iletişim

RS485, RS232

malzeme

A3 T = 2.0 mm çelik

yüzey

ithal pişirme bitiş

IP

IP54


Çalışma süreci
Giriş
1. LED ekran kelime hoş geldiniz verir ve girmek için sürücü hatırlatmak
2. Ses İstemi bir bilet almak için sürücü hatırlatıyor,
3. sürücü presler düğmesine giriş makine ticketin bir bar kodu almak için.
4. sürücü bilet aldıktan sonra sürücü otoparka arabasını kullanabilirsin ardından bariyer kapı otomatik olarak, açılacaktır.
5. araç dedektörü vebir #39; algılanamadığında s geliyor, kontrol kabinine ve bariyer hiç çalışma başlayacak, bu durumda, biri bile yeşil düğmeye basın, giriş Kabin asla bir bilet dağıtmak olacaktır.

Çıkış
1. LED ekran kelime byebye verir ve bırakmak için sürücü hatırlatıyor
2. ticketshould çıkışında ücret ise toplayıcı ücretli için geçirilecek.
3. sonra ödeme, bariyer kapı otomatik olarak açılır, sonra sürücü otoparkından onun araba olabilir.
4. araç dedektörü vebir #39; algılanamadığında geliyor, dolap kontrolü hiç çalışma başlar, bariyer asla açmayacağım.

Resim) süreci 1 gösteren çıkış ödeme yöntemi 2) Merkezi ödeme yöntemi


Otoyol istasyonu yazılım ve arka plan yazılım
Otoyol istasyonu yazılım
Otoyol istasyonu yazılım 1 için) ücretli personel giriş yapın, faaliyet ve park.2 ücret) ücretli personel yönetimi gerektiren aletleri ayarlayabilirsiniz. 3) ücretli personel ödenen tutar kayıtlarını geçerli kontrol edebilirsiniz.Arka plan yazılım
Yönetici giriş yapın ve Standart ayar, sistem yapılandırma, vb şarj kartı sorunu, operatör yönetimi, sorgu erişim kayıt olun.Mükemmel takım Randamp sağlamak mühendisi; D ve sonra satış teknik destekSertifikaKOMA elektronik erişim kontrol sistemi üreticileri ve toptan hizmet ve özelleştirilmiş hizmet sunan tedarikçiler Çin, bir Sertifikalı giriş barkod bilet dağıtıcısı otopark var. Ünlü markalardan biri, istikrarlı ve düşük fiyat ürünleri satış için bizim fabrikadan elde etmek hoş geldiniz.

Hot Tags: erişim kontrol sistemi, Çin, üreticileri, giriş barkod bilet dağıtıcısı otopark tedarikçiler, üreticiler, Satılık Fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat
Sorgulama

You Might Also Like