EI Salvador Market İçin Özelleştirilmiş APM'li COMA Bilet Dağıtıcı Park Sistemi

EI Salvador pazarı için özelleştirilmiş APM'li COMA bilet dağıtıcısı park sistemi COMA, otopark uygulamasına uyarlanmış güvenilir bir dizi akıllı erişim kontrol sistemi sunar. Entegre çözümler arasında bilet sistemleri ve Otomatik ödeme sistemi bulunur. Barkod Bilet Dağıtımı ve Bilet ...

Ürün ayrıntıları

EI Salvador pazarı için özelleştirilmiş APM ile COMA bilet dağıtıcı park sistemi


COMA, otopark uygulamalarına uyarlanmış güvenilir bir dizi akıllı erişim kontrol sistemi sunar. Entegre çözümler arasında bilet sistemleri ve Otomatik ödeme sistemi bulunur.


Barkod Bilet Dağıtımı ve Bilet Tarayıcı ve Merkezi Ödeme Sistemi

Saatlik sürücüler giriş çıkışında barkod bilet alır, ödeme yapmak için merkezi ödeme noktasına gider ve çıkış tarayıcıda bırakmak için çıkış barkodunu taramak için çıkış yaparlar, sezonluk sürücüler giriş kartlarına giriş ve çıkış bilet tarayıcıya kartlarını çekerek self-service ile ayrılırlar. sırasıyla. Alışveriş merkezi, havaalanı, sergi, yerleşim alanı vb. Otoparklar için ideal çözümdür.


Saatlik sürücüler merkezi ödeme noktasında nakit ödeme yapar

Otomatik ödeme makinesi tarafından:

APM'de saatlik sürücü tarama barkod bileti ayrılırken, tocuh ekranı park bilgisini ve park ücretini gösterir. Fatura veya yazı tura koyun, değişiklik yapın ve ücretli bir fatura yazdırın. Girişte aldığınız barkod biletini, bariyer kapısı açık ve araç çıkışını taramak için istasyondan çıkın.Merkezi ödeme modelinin iş akışı (ödeme makinesi dahil):


Ticket system(3)


APS (Otomatik Ödeme İstasyonu) El Salvador piyasasına uygundur

APS (Otomatik Ödeme İstasyonu) park yönetim sisteminin bir parçası olan isteğe bağlı bir otomatik ödeme terminalidir. Fatura, jeton, banka kartı (isteğe bağlı), T & G okuyucu (isteğe bağlı) ve yerel ulaşım kartı (isteğe bağlı) diyen çoklu ödeme yöntemini destekler, park barkod biletini veya yakınlık kartını okur ya da parkçılar bile dokunmatik ekrana plaka girebilirler. Parkçılar bu APS'den makbuz alabilir. APS, parkçılar için kullanıcı dostu ve kullanımı kolaydır, araç dolaşımını etkili bir şekilde destekleyebilir, insansız akıllı şarj elde edebilir, insan maliyetini azaltabilir ve mülk yönetimini iyileştirebilir. Özellikle büyük ölçekli otoparklar için uygundur.


萨尔瓦多


COMA Electronics, Çin'deki ei salvador pazar üreticileri ve tedarikçileri için özelleştirilmiş apm sertifikalı bir koma bilet dağıtıcı park sistemidir, toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunmaktadır. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: ei salvador pazarı, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık özelleştirilmiş apm ile koma bilet dağıtıcı park sistemi
Sorgulama

You Might Also Like