KOMA otopark rehberlik sistemi ultrasonik sensör

Ultrasonik Algılama birim otopark araç varlığı izlemek için ön tarafta yükleyin ve PGIS sistemi için gerçek zamanlı bilgi sağlar.

Ürün ayrıntıları

KOMA otopark rehberlik sistemi ultrasonik sensörAraba Park rehberlik sistemi bileşenleri:

1). Ultrasonik 2 in 1 otopark dedektörü.

 

Ultrasonik Algılama birim yükleme sırasında açık otopark alanı izlemek için Araç varlığı ve PGIS sistemi için gerçek zamanlı bilgi sağlar.


Yüksek parlaklık yumuşak ışık LED göstergesi inşa, 1 ürün, kırmızı renk 2 işlevinde yer meşgul, yeşil renk elde edilebilir gösterir gösterir. Ürün maliyet ve İnşaat maliyet sizin için kaydedin.


Temelde durum algılama otopark kapalı park yerinde kullanılır. (Açık otopark dedektörü ve kablosuz otopark dedektörü de mevcuttur).

停车引导3

Park yerinde dedektörü 2 bölümden oluşur: dedektörü ve Kaide)Ücretsiz).

 

Çalışma voltajı

18-30V, tavsiye: 24V

Güç tüketimi

0.5W

Çalışma prensibi

Ultrasonik ölçüm

Algılama aralığı

50cm - 420cm

İletişim modu

RS485

Boyut

Φ130 * 80mm

Çalışma sıcaklığı

-20 ila + 50 derece

Tipik geçerli

Kırmızı ışık: 65mA,

Yeşil ışık: 56mA

Uygulama

Kapalı yük kaldırma

Montaj

Kaldırıcı inşaat

Uplink

Bölge denetleyicisi RCM standart seri bağlantı


2). bölge denetleyicisi Module(RCM)

 

Üç katmanlı ağ içinde otopark rehberlik bilgi sistemi (hangi sistemin güvenlik, güvenilirlik ve verimlilik sağlamada önemli bir rol oynamaktadır PGIS), üçüncü tabaka bölgesi denetleyicisi modülüdür. RCM bağlantı otopark detektörü aşağı, ekran ekran, rehberlik ok, vb. 0-64pcs terminal cihazları yönetebilirsiniz (0 ~ 64pcs sensörü, 0-16pcs LED ekran). Döngüsü dedektörleri durumunu tespit ve SCM için ilgili bilgi aktarma.

 

3). denetleyicisi Module(SCM) Bölüm

 

Bölüm denetleyici modülü veri bölge denetleyicisinin toplayıp ana denetleyicisi için veri iletmek için kullanılır. SCM üç kat ağ içinde otopark rehberlik bilgi sistemi (PGIS), ikinci ulaştıran katmanıdır. Onu yönetebilirsiniz8pcsBölge denetleyici modülü.

 

4). rehberlik denetleyici modülü ()GCM)

 

Rehberlik denetleyici modülü merkezi kontrol odasında gömülü mikro bilgisayar kullanılarak yüklenir. Bu Park rehberlik sistemi içinde üç kat ağ ilk katman, tüm sistem ekipman, toplama, teslim ve verme veri denetleme GCM gerçekleştirebilirsiniz. Rehberlik ana denetleyicisi çevrimdışı bağımsız olarak adaylığını koyacak olabilir. Onu yönetebilirsiniz16pcsBölüm denetleyici modülü.

 

Veri toplayıcı bir köprü yorum merkezi işlemciye Ultrasonik sensörler ve LED ekran olarak hizmet vermektedir. Bu sensör bilgilerini alır ve işlemci ortalamak için aktarır ve aynı zamanda merkezi işlemciden LED göstermek için kullanılabilirlik bilgileri aktarmak yardımcı olur.

停车引导

KOMA müşterilerine profesyonel ultrasonik sensör araba park rehberlik sistemi sağlar.

Hot Tags: koma otopark rehberlik sistemi ultrasonik sensör, Çin, üreticiler, tedarikçiler, üreticiler, Satılık Fabrika, toptan, özelleştirilmiş, Fiyat
Sorgulama

You Might Also Like