Kart Okuyucu Barkod Bilet Yönetimi Kontrol Park Sistemi

Kart okuyucu barkodlu bilet yönetimi kontrol park sistemi, çok sayıda ziyaretçisi bulunan park yerine uygulanmaktadır. Ziyaretçi bir barkod bileti almak için düğmeye basar, sonra ayrılmadan önce, ziyaretçi barkod biletini tarama için geçiş ücretlendiricisine iletir. Taradıktan sonra, otopark ücreti bilgisayarda gösterilir. Ödeme yapıldıktan sonra ziyaretçiden ayrılma izni verilir.

Ürün ayrıntıları

Kart okuyucu barkod bilet yönetimi kontrol park sistemi

Ticket system(5)


Üretim giriş

COMA, otomatik otopark ve erişim kontrol ekipmanları üretmekte ve araç erişim kontrolü için çözüm sunmaktadır. Şirket, otopark ve araba erişim kontrolü sektöründe 20 yıldan fazla bir deneyime sahiptir. Donanım, yazılım ve donanım yazılımı mühendislerinden oluşan Ar-Ge ekibi ile COMA, sürekli değişen pazar taleplerini karşılamak için müşterilere esnek ürün özelleştirme hizmeti sunabilmektedir.

COMA Gücü

  1. Parkta 20 yıldan fazla deneyime sahip

  2. Alibaba platformunda 10 yıl altın tedarikçisi

  3. OEM ve ODM sipariş açığız

  4. Mükemmel entegre çözüm sağlayıcısı

  5. Güçlü Ar-Ge kapasitesi

  6. İstikrarlı kalite ve uygun fiyat


Kart okuyucu barkodlu bilet yönetimi kontrol park sistemi , ziyaretçiler ile park alanına uygulanmaktadır. Ziyaretçi bir barkod bileti almak için düğmeye basar, sonra ayrılmadan önce ziyaretçi tarama için geçiş ücreti toplayıcıya barkod biletini iletir. Taradıktan sonra, otopark ücreti bilgisayarda gösterilir. Ödeme yapıldıktan sonra ziyaretçiden ayrılma izni verilir.


Parametre

 

W orking sıcaklığı

-30 - +75Tüketici tükendi

100WP ower gerilimi

110V / 220V AC   50/60 HZBarkod bilet dağıtıcı kapasitesi

2,500 adetC bağışıklama

RS485, RS232 , LanAterial

A3 çelik T = 2.0mmS urface

Pişirme bitirmek mportedIP

IP54
Çalışma süreci

Giriş

 

1. LED ekran kelimesine hoş geldiniz verir

2. Sesli istemi sürücüye bir bilet almasını hatırlatır,

3.Driver, giriş bilet makinesinde bir barkod bileti almak için düğmeye basar.

 

4. Sürücü bileti aldıktan sonra, bariyer kapısı otomatik olarak açılır ve sürücü arabasını park yerine götürebilir.

5.Araç dedektörü bir otomobilin geldiğini tespit edemediğinde, kontrol kabini ve bariyer asla çalışmaya başlamaz, bu durumda, bir erkek yeşil düğmeye bassa bile, giriş bilet makinesi asla bilet vermez.

çıkış

 

1.LED ekran sürücüye kelime verir

 

2. Çıkışta ücret varsa bilet geçiş ücret tahsildarına geçmelidir.

 

3. Ödeme yapıldıktan sonra, bariyer kapısı otomatik olarak açılacaktır, daha sonra sürücü arabasını park yerinden çıkarabilir.

 

Süreci gösteren resim 1) E xit ödeme yöntemi 2) C ödeme yöntemini girin

Ticket system(2)

Ücretli istasyon yazılımı ve arka yazılımı

 

Ücret istasyonu yazılımı

 

Ücretli ücretlendirme yazılımı için 1) Ücretli personel giriş yapar, park ücretini işletir ve ücretlendirir .2) Ücretli personel, yönetim gerektiren ekipmanı ayarlayabilir. 3) Ücretli personel mevcut ödenmiş tutar kayıtlarını kontrol edebilir.

Ticket system(4)


Arka uç yazılımı

 

Yönetici, kart, operatör yönetimi, erişim kaydı sorgulaması, veri indirme, standart ayar şarjı, sistem konfigürasyonu vb.

Üretim süreci

process

Paketleme metodu

package
COMA Electronics, Çin'de toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan, sertifikalı bir kart okuyucu barkod bilet yönetimi kontrol park sistemi üreticisi ve tedarikçisidir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: kart okuyucu barkod bilet yönetimi kontrol park sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like