Otomatik Ödeme Makinesi ile Barkod Bilet Park Sistemi

Giriş barkodlu bilet dağıtıcısı otopark erişim kontrol sistemi, birçok ziyaretçinin bulunduğu otoparklara uygulanmaktadır. Barkod biletinin maliyeti makul ve tek bir dolum için 2500 adete kadar barkod bileti verebilir.

Ürün ayrıntıları

Otomatik ödeme makineli Barkod Bilet park sistemi


Giriş barkodu bilet park sistemi birçok turistin olduğu otoparklar için uygundur. Barkod biletlerin maliyeti makul ve tek bir yeniden gönderimde 2.500 bilet dağıtılabilir.

Ziyaretçi barkod biletini almak için düğmeye basar. Ayrılmadan önce, ziyaretçi tarama için barkod biletini toplayıcıya iletir. Tarama tamamlandığında, otopark ücreti bilgisayarda gösterilecektir. Ödeme yapıldıktan sonra ziyaretçiler gidebilir.Barkod Bilet park sistemi Çalışma süreci


Giriş

1. LED ekran "hoş geldiniz" ekranda.

2.Soice istemi sürücüye bir bilet almasını hatırlatır

3.Driver, giriş bilet makinesinde bir barkod bileti almak için düğmeye basar.

4. Sürücü bileti aldıktan sonra, bariyer kapısı otomatik olarak açılır ve sürücü arabasını otoparka götürebilir.

5. Araç dedektörü bir otomobilin geldiğini tespit edemediğinde, kontrol kabini ve bariyer asla çalışmaya başlamaz. Adam yeşil düğmeye bassa bile, bilet makinesi bileti asla bölmez.

çıkış

1.LED ekran sürücüye kelime verir

2. Çıkışta ücret varsa bilet geçiş ücret tahsildarına geçmelidir.

3. Ödeme yapıldıktan sonra, bariyer kapısı otomatik olarak açılacaktır, ardından sürücü arabasını park yerinden çıkarabilir.

Süreci gösteren resim 1) Ödeme yönteminden çık 2) Merkez ödeme yönteminden

Pay exit21Otomatik ödeme makinası

  1. Otopark içinde merkezi ödeme makinesi olarak park sistemi ile çalışabilir miyim

  2. Otopark ücreti toplamak için, pay flep park kilidi ile çalışabilir miyim

  3. Modül tasarımı, kullanmak istediğimiz modülleri eklemek için esnek (banka kartı okuyucu modülü, yerel ulaşım kartı, mobil ödeme vb.)

* entegre etmemiz gerek

4. 120'den fazla ülke ve bölgenin para birimini destekleyin (banknot ve madeni paralar) (Değişiklikleri kabul et ve ver)

5. Park kartını okumak, barkod biletini taramak, giriş plakasını ödemek için destek

6. zarif tasarım, görüntülü interkom ve ups güç kaynağı


image

COMA Electronics, Çin'deki otomatik ödeme makinesi üreticileri ve tedarikçileri ile toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir barkod bilet park sistemidir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.

Hot Tags: ootmatik ödeme makinesi ile barkod bilet park sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like