Barkod Bilet Verici Otomatik Ödeme Park Sistemi

COMA Hongkong Group, Erişim Kontrol Sistemleri, Park Sistemleri ve Geçiş Yönetim Sistemleri dahil olmak üzere RFID / IC uygulama sistemleri alanında profesyonel bir üreticidir. Firmamız sistem yazılımı ve donanım geliştirme yeteneğine sahip güçlü bir Ar-Ge ekibine sahiptir: 1. 3 oluşur ...

Ürün ayrıntıları

COMA Hongkong Group, Erişim Kontrol Sistemleri, Park Sistemleri ve Geçiş Yönetim Sistemleri dahil olmak üzere RFID / IC uygulama sistemleri alanında profesyonel bir üreticidir. Firmamız sistem yazılımı ve donanım geliştirme yeteneğine sahip güçlü bir Ar-Ge ekibine sahiptir: 1. 5 yılı aşkın ilgili çalışma tecrübesine sahip 3 üst düzey Ar-Ge mühendisinden oluşmaktadır. 2. Biz 485 sinyalleri ile Kontrol kurulu araştırdık, Ekran, uzaktan kumanda, bariyer kontrol kurulu, uzun mesafe okuyucu, uzun mesafe kartı, yanı sıra yüksek hızlı bariyer kullanılan araç dedektörü. 3. Kalite kesinlikle Coma şirket işleri her şey tarafından kaynakların başından itibaren kontrol edilir. Dahası, OEM, ODM yeteneği Üretim Departmanı firmamızın en önemli bölümlerinden biridir. 1) yıl çabaları ile, bizim marka COMA iyi bilinen ev ve gemiye. Bundan sonra sizinle işbirliği ve geliştirme umuduyla, her zaman size hizmet vermeye hazırız!


公司图片


Barkod bilet otopark erişim kontrol sistemi, normalde, kart okuyucu (uzun süreli parkçılar için), otomatik ödeme makinesi (çıkışta ödeme veya merkezi ödeme noktasında ödeme veya ödemeye gerek kalmadan) veya ödeme makinesi ( banknot ve madeni paralar, verilen banknot ve madeni paralar, banka kartı ile ödeme veya QR kodunu taramak için ödeme yapın * şu anda sadece bazı hazır ülkeler için, pls detaylar için satışlarımıza başvurun) çok sayıda ziyaretçiyle otoparka uygulanır.
Otomatik Ödeme istasyonu genellikle sürücülerin park ödemesi için uygun bir yere veya başka bir yere geçmek zorunda oldukları bir yere konur, örneğin: asansörün yanında. Otomatik ödeme istasyonu park yönetim sistemine bağlıdır. Sürücü makineye faturaları veya madeni paraları sokar, sonra otomatik ödeme istasyonu otomatik olarak çalışır ve bir ödeme makbuzu basılır, otomatik, güvenli ve kolay kullanım sağlar.

Özellikleri:

Ø sikke ve fatura yerel çoklu mezhebi kabul, ve mezhebi alma yazılım tarafından yönetici tarafından özelleştirilebilir.

Ø Ödeme yapmak için bilet veya giriş plakasını tarayın, giriş ve çıkış zamanını, park süresini ve bulanık aramayı sorgulama desteği.

Ø Destek hızlı makbuz baskı, ağ kablosu bağlantısı, uzun mesafe iletim, LPR ile entegre

Ø KGK kapatıldıktan sonra 5 dakika güç sağlar.

Ø Güvenlik: Şifre kilidi, her bir nakit modülü için özel koruma sağlar.

Ø İnsancıllaştırılmış hatırlatma: Sistem, kağıt veya değişiklik eksikliği veya nakit alma modülü neredeyse doluysa mesaj göndererek yönetim merkezini bilgilendirebilir.hizmetlerimiz

1. satış teknik destek Önce, biz müşteri ihtiyacına göre tam çözüm çalışabilir Kablolama şeması ve ürünler kılavuzu kurulum için verilmiştir.

2. Biz uzun mesafeden e-posta / Video / telefon / teamviewers teknik destek sağlayabilir. Ücretsiz eğitim. Çin'e eğitim için personel gönderebilir veya eğitim için yerinize mühendis ayarlayabiliriz.


3. ürünler 1 yıl garanti tadını çıkarın.


package

产品补充Advantage

2

 process

3


COMA Electronics, toptan hizmet ve özelleştirilmiş hizmet sunan Çin'de sertifikalı bir barkod bilet dağıtıcısı otomatik ödeme park sistemi üreticileri ve tedarikçileri. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: barkod bilet dağıtıcı otomatik ödeme park sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like