Otomatik Sıra Kart Dağıtıcı Otopark Makinesi

COMA, otopark uygulamalarına uyarlanmış güvenilir bir otomatik erişim kontrol sistemi yelpazesi sunar. Kart dağıtıcı makine, yeni bir tasarım ve akıllı yönetim makinesidir.

Ürün ayrıntıları

Otomatik sıra Kart dağıtıcı park makinası Ticket system(5)


COMA, otopark uygulamalarına uyarlanmış güvenilir bir otomatik erişim kontrol sistemi yelpazesi sunar. Bilet dağıtma makinesi yeni bir tasarım ve akıllı yönetim makinesidir. Barkod biletinin maliyeti makul ve bir dolum için 2500 adete kadar barkod bileti verebilir.


Otomatik Bilet / Kart Dolabı
Çevre sıcaklığı: -40 ℃ - + 75 ℃
Güç tüketimi: 120W
Güç gerilimi: 110V / 220V AC, 50Hz
Uygulanabilir kapsamı: IC kartı, EMID kartı, Kağıt bilet
IC / ID, mesafeyi okur ve yazar: 8-15 cm
Çevrimdışı veri depolama kapasitesi: 2000 (genişletebilir)
Giriş Koruması: IP54
Sertifika: CE, ISO9001: 2000, kasanın tasarımı bizim patentli ürünüdür
Kart dağıtıcı kapasitesi: 250-450 adet
İletişim portu: RS232, RS485, CAN
Yüzey kolu: önemli (sprey)
Kontrol Kutusu malzemesi: A3 çelik
Kontrol Kutusu kalınlığı: 1.5mm
Kontrol Olgusu görünüm tedavisi: ithal boya pişirme
Dava boyutu: 415 * 210 * 1462 mm
ekran: 7''inch LCD ekran

微信图片_20181213165824

Çalışma süreci

Giriş

1.LCD ekran kelimesine hoş geldiniz verir ve sürücüye girmesini hatırlatır
2.Soice istemi, sürücüye bir kart veya bilet almasını hatırlatır,
3.Driver'ın aylık kart sahibi için kabindeki dağıtıcıdan bir bilet / kart alması gerekiyor, sadece okuma alanında kartı kaydırması gerekiyor.

4. Sürücü kartı / bileti aldıktan veya kartı kaydırdıktan sonra, bariyer kapısı otomatik olarak açılır ve sürücü arabasını park yerine götürebilir.
5.Araç dedektörü bir otomobilin geldiğini tespit edemediğinde, kontrol kabini ve bariyer asla çalışmaya başlamaz, bu durumda, bir erkek yeşil düğmeye bassa bile, Giriş kabini asla kart / bilet dağıtmaz.


çıkış

1.LCD ekran sözcüğü byebye verir ve sürücüye bırakmasını hatırlatır
2. Aylık kart sahibinin çıkışında ücret alındığında kart / bilet ücret tahsildarına geçmelidir , sadece okuma alanında kartı kaydırması gerekir.
3. Ödeme yapıldıktan sonra, bariyer kapısı otomatik olarak açılacaktır, ardından sürücü arabasını park yerinden çıkarabilir.
4.Araç dedektörü bir otomobilin geldiğini tespit edemediğinde, kontrol kabini asla çalışmaya başlamaz, bariyer asla açılmaz.

processpackage

COMA Electronics, Çin'de toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir otomatik kuyruk kartı dağıtıcısı park etme makinesi üreticileri ve tedarikçileridir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: otomatik sıra kart dağıtıcı park makinası, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like