Otomatik Ödeme Otopark Bilet Yönetimi Geçiş Kontrol Sistemi

Giriş barkodlu bilet dağıtıcısı otopark erişim kontrol sistemi, çok sayıda ziyaretçisi bulunan otoparklara uygulanmaktadır. Barkod biletinin maliyeti makul ve bir dolum için 2500 adete kadar barkod bileti verebilir.

Ürün ayrıntıları

Otomatik ödeme otopark bilet yönetimi giriş kontrol sistemiBilet park yönetim sistemi Çalışma süreci

COMA, park uygulamaları için güvenilir bir otomatik erişim kontrol sistemi sunar. Entegre çözümler arasında bilet sistemleri, kart sistemleri, otomatik plaka tanıma (ANPR) veya Bluetooth kart park sistemleri bulunur. İyi tasarlanmış bir park sistemi, başarılı bir gelir getirici olabilir.

Çok sayıda ziyaretçiye sahip otoparklar için giriş barkodu bilet otomatı park giriş kontrol sistemi. Bir barkod biletinin maliyeti makul ve bir dolum için 2,500 barkod bileti dağıtabilir.

Ziyaretçi barkod biletini almak için düğmeye basar ve ardından ziyaretçi ayrılmadan önce taramak için barkod biletini ücretli toplayıcıya iletir. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra, park ücreti bilgisayarda gösterilecektir. Ödeme yapıldıktan sonra ziyaretçi ayrılabilir.


Parametre

Çalışma sıcaklığı

-30 ℃ - + 75 ℃Tüketilen güç

100WGüç gerilimi

110V / 220V AC 50 / 60HZBarkod bilet dağıtıcı kapasitesi

2500 adetİletişim

RS485, RS232, LanMalzeme

A3 çelik T = 2.0mmYüzey

İthal pişirmeIP

IP54

Süreci gösteren resim 1) Ödeme yönteminden çık 2) Merkez ödeme yönteminden

Çıkış ödeme21Otomatik ödeme yönetim sistemi

1. Madalyonun ve banknotun yerel çoklu hakimiyetini kabul edin ve egemenlik almak, yazılım tarafından yönetici tarafından özelleştirilebilir.

2. Ücretli giriş biletini veya giriş plakasını tarayın, giriş ve çıkış saatini, park süresini ve bulanık aramayı sormak için destek alın.

3. Destek hızlı makbuz baskı, ağ kablosu bağlantısı, uzun mesafe iletim, LPR ile entegre

4. UPS, kapattıktan sonra 10 dakika güç sağlar.

5. Güvenlik: 2 mekanik kilit ve 3 şifre kilidi dahil edilmiştir. Parola kilidi her nakit modülü için özel koruma sağlar.

6. Makul tasarım: Yalnızca bakım için arka kapı ve nakit çekmek için ön kapı.

7. Hümanize hatırlatma: Kağıt veya değişiklik eksikse veya nakit alma modülü neredeyse doluysa, mesaj göndererek sistem yönetim merkezine haber verebilir.Hot Tags: otomatik ödeme otopark bilet yönetimi erişim kontrol sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like