Kart Sistemi ile Otomatik Ödeme Otopark Yönetimi

Giriş barkodlu bilet dağıtıcısı otopark erişim kontrol sistemi, birçok ziyaretçinin bulunduğu otoparklara uygulanmaktadır. Barkod biletinin maliyeti makul ve tek bir dolum için 2500 adete kadar barkod bileti verebilir.

Ürün ayrıntıları

Kart sistemi ile Merkezi Otomatik Ödeme Otopark Yönetimi

Ziyaretçi girerken kartı almak için düğmeye basar. Ayrılmadan önce, ziyaretçi tarama için barkod kartını toplayıcıya iletir. Tarama tamamlandığında, otopark ücreti bilgisayarda gösterilecektir. Ödeme yapıldıktan sonra ziyaretçiler gidebilir.Kart sistemi çalışma süreci


Giriş

1. LED ekran kelimesine hoş geldiniz verir

2.Soice istemi, sürücüye bir kart almasını hatırlatır,

3.Driver, giriş kartı makinesinde bir barkod kartı almak için düğmeye basar.

4. Sürücü kartı aldıktan sonra, bariyer kapısı otomatik olarak açılır ve sürücü arabasını otoparka götürebilir.

5.Araç dedektörü bir otomobilin geldiğini tespit edemediğinde, kontrol kabini ve bariyer asla çalışmaya başlamaz, bu durumda, bir erkek yeşil düğmeye bassa bile, giriş bilet makinesi asla kart vermez.


çıkış

1.LED ekran sürücüye kelime verir

2. Çıkışta ücret varsa kartın geçiş ücret alıcıya geçmesi gerekir.

3. Ödeme yapıldıktan sonra, bariyer kapısı otomatik olarak açılacaktır, ardından sürücü arabasını park yerinden çıkarabilir.

Süreci gösteren resim 1) Ödeme yönteminden çık 2) Merkez ödeme yönteminden

Pay exit21Otomatik ödeme yönetim sistemi

Park Sistemi kartı Ödeme Makinesi, genellikle sürücülerin park ödemesi için uygun olan diğer yerlerden veya diğer yerlerden geçmek zorunda oldukları bir yere koyulur, örneğin: asansörün yanında. Otomatik ödeme istasyonu park yönetim sistemine bağlanır. Sürücü makineye faturaları veya madeni paraları sokar, sonra otomatik ödeme istasyonu otomatik olarak çalışır ve bir ödeme makbuzu basılır, otomatik, güvenli ve kolay kullanım sağlar.


  1. Otopark içinde merkezi ödeme makinesi olarak park sistemi ile çalışabilir miyim

  2. Otopark ücreti toplamak için, pay flep park kilidi ile çalışabilir miyim

  3. Modül tasarımı, kullanmak istediğimiz modülleri eklemek için esnek (banka kartı okuyucu modülü, yerel ulaşım kartı, mobil ödeme vb.)

* entegre etmemiz gerek

4. 120'den fazla ülke ve bölgenin para birimini destekleyin (banknot ve madeni paralar) (Değişiklikleri kabul et ve ver)

5. Park kartını okumak, barkod biletini taramak, giriş plakasını ödemek için destek

6. zarif tasarım, görüntülü interkom ve ups güç kaynağı


COMA Electronics, Çin'deki kart sistemi üreticileri ve tedarikçileri ile toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir otomatik ödeme otopark yönetimidir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: kart sistemi ile otomatik ödeme park yönetimi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like