Alışveriş Merkezi İçin Otomatik Ödeme LPR Otopark Yönetim Sistemi

Otomatik ödeme LPR otopark yönetim sistemi alışveriş merkezi LPR park sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir cadde otopark yönetim çözümüdür. Süpermarketler, perakende otopark, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Düz şerit ...

Ürün ayrıntıları

Otomatik ödeme LPR otopark yönetim sistemi alışveriş merkezi


LPR park sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir cadde dışı otopark yönetim çözümüdür. Süpermarketler, perakende otopark, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.


Düz şerit, plaka numarasını tanımak için en iyi tiptir. ve LPR kamera maksimum 3,5 m genişlikte görüntü alabilir. LPR cihazı 3,5 metreden daha fazla yol genişliğine monte edilirse, araç kılavuz ekipmanı (örn. Plastik çubuk. Tabela, vb.) Kurulmalıdır. Kurulum hızı tümseği durumunda, tümsek boyutu yol genişliği olmalıdır. Hız tümseği boyutu yol genişliğinden daha küçükse, sürücü hız tümseğinden kaçınmak için düz bir şekilde yaklaşmaz, ardından ANPR kamera tanıma için net ve doğru görüntü yakalayamaz, ardından ANPR doğruluğunu etkiler.  Otomatik ödeme otopark sistemi

Otomatik Ödeme terminali park makinesi genellikle sürücülerin geçmesi gereken yere veya otopark ödemesi için uygun başka bir yere konur, örneğin: asansörün yanında. Otomatik ödeme istasyonu park yönetim sistemine bağlıdır.1. Otomatik Ödeme Talimatı

APM'de ödeme yapın, plaka girin veya bileti tarayın, talimatlara göre ödeme yapın, ödeme işlemini bitirin, barkod biletini saklayın.


image

Plaka no. "VX3746" ve "onayla" yı tıklayın, ödeme bilgileri arayüzü plaka no., Park zamanı, giriş zamanı, park ücreti vb. Gösterecektir.


image


Ödeme yapmak üzere faturalar eklemek için, ödeme tamamlandıktan sonra APM değişiklik verecek ve bir makbuz yazdıracaktır. Sürücü bekleme süresinden sonra park yerinden ayrılmalıdır (Genellikle 15 dakika yetkisiz kullanım süresidir), sürücü lottan ayrılma süresini terk ederse, sistem park ücretini tekrar hesaplayacaktır.


image

Ödeme yapıldığında, sistem bekleme arayüzüne geri dönecek ve bir sonraki parkçıyı bekleyecektir.


Guangzhou COMA elektronik CO., Ltd yenilikçi Park ekipmanları ve park entegre çözümleri lider tedarikçisi olduğunu, profesyonel park yönetimi söz konusu olduğunda, COMA uzmanlığına güvenebilirsiniz. Çünkü COMA, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü ekipmanlarıyla park tesisi yönetimini garanti eder. Böylece, COMA'nın teknolojisi her zaman ihtiyaçlarınızı karşılar ve en yüksek karlılık ve üretkenliğe yol açar. Deneyimli bir çözüm sağlayıcısı olarak, bireysel park tesisi yönetiminiz için benzersiz bir konsept geliştirmek bizim için bir zevktir.


Showing room


SSS

Q: eğer ticaret şirketi veya üretici Vardır?

A: biz üreticisi.

S: Şirketinizin bu sektördeki gücü nedir?

A: biz çin'de park sistemi çözüm alanında ilk 5, fazla 50 çalışanı ve park sistemi farklı ortamda iyi çalışmasını sağlamak için 5 kıdemli Ar-Ge teknik kişiler. Deneyimli dış ticaret iş ekibi satış öncesi, sırasında ve sonrasında herhangi bir acil durumla başa çıkmanıza yardımcı olabilir.


S: Satış sonrası servis için ajansınız var mı?

A: teslimat mal hakkında Herhangi Bir soru, sen bizim satış her zaman bulabilirsiniz. Kurulum için, biz yardım için talimat sunacak ve herhangi bir teknik soru karşılaşırsanız, bunu çözmek için bir yüz zaman var bizimle irtibata hoş geldiniz.COMA Electronics, Çin'deki alışveriş merkezi üreticileri ve tedarikçileri için toptan hizmet ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir otomatik ödeme lpr otopark yönetim sistemidir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: alışveriş merkezi için otomatik ödeme lpr otopark yönetim sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like