Yurtdışı Pazarı İçin Otomatik Plaka Tanıma Yönetim Sistemi

Guangzhou Coma Ltd., otopark uygulamalarına uyarlanmış güvenilir bir otomatik erişim kontrol sistemleri yelpazesi sunmaktadır. Entegre çözümler arasında bilet sistemleri, kaydırmalı kartlar, Otomatik Plaka Tanıma (ANPR) veya uzun menzilli RFID etiket park yönetim sistemi bulunmaktadır. İyi tasarlanmış bir otopark sistemi, başarılı bir gelir getirici olabilir. İkisi bir arada ANPR sistemi, yerleşim alanı ve halka açık otopark için en iyi üründür.

Ürün ayrıntıları

Yurtdışı pazar için otomatik plaka tanıma yönetim sistemi


Modern otoparklarda yönetim, yönetimin tüm yönlerini içerir, araç yönetimi, özellikle özel otopark topluluğu için önemli bir husustur ve hükümet, her türlü aracın gerçek zamanlı olarak sıkı bir şekilde yönetilmesini gerektirir. Erişim süresi, her türlü aracın (iç ve dış araçlar dahil) sıkı bir şekilde izlenmesi ve kaydedilmesi ve geniş çaplı zeminin tespiti, her aracın yapay kararda taşıması gerektiği gibi çeşitli araçların erişiminin zaman alıcı ve yönetim ve sorgulama, güvenlik işleri daha zor, düşük verimlilik.


ANPR1 (1)


Orantısız yönetim modu gibi park alanını iyileştirmek için, ilgili uygulama yazılımını sağlamak üzere aracın tüm girişlerinin etkin ve doğru bir şekilde izlenmesi ve yönetim sistemi için otomatik akıllı araç yönetimi ve bilgisayar ağ yönetimi şeklinde olması gerekir. Verimli akıllı yönetim gerçekleştirir. Otomatik plaka tanıma yönetim sistemi, yurtdışı pazarı için iyi bir seçimdir.


Guangzhou Coma Ltd., otopark uygulamalarına uyarlanmış güvenilir bir otomatik erişim kontrol sistemleri yelpazesi sunmaktadır. Entegre çözümler arasında bilet sistemleri, kaydırmalı kartlar, Otomatik Plaka Tanıma (ANPR) veya uzun menzilli RFID etiket park yönetim sistemi bulunmaktadır. İyi tasarlanmış bir otopark sistemi, başarılı bir gelir getirici olabilir.* 2 IN 1 ANPR Sistemi İçeriği:

1. ANPR yazılımı bulunan HIKVISION veya DAHUA ANPR kamera, Malezya plakasının doğruluğu% 97'dir (Gelecekte sürekli olarak geliştirilebilir)

2. Açılış süresi 1.5 S yüksek hızlı bariyer kapısı

3. Entegre LED ekran, sesli komut ve ek ışık

2in1 ANPR(1)

* Tipik bağlantı şeması

2in1 ANPR(4)


COMA Electronics, Çin'deki toptancı hizmetini ve kişiye özel hizmeti sunan, onaylı bir RFID okuyucu tabanlı araç erişim kontrolü, uzun menzilli park sistemi üreticileri ve tedarikçileridir. Ünlü markalardan biri olarak, firmamızdan satışa istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünler almaya hoş geldiniz.


COMA Electronics, Çin'deki denizaşırı pazar üreticileri ve tedarikçileri için toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir otomatik plaka tanıma yönetim sistemidir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: yurtdışı pazar için otomatik plaka tanıma yönetim sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like