Otomatik Plaka Tanıma Kamera Park Yönetim Sistemi

Guangzhou Coma Ltd., otopark uygulamalarına uyarlanmış güvenilir bir otomatik erişim kontrol sistemleri yelpazesi sunmaktadır. Entegre çözümler arasında bilet sistemleri, kaydırmalı kartlar, Otomatik Plaka Tanıma (ANPR) veya uzun menzilli RFID etiket park yönetim sistemi bulunmaktadır. İyi tasarlanmış bir otopark sistemi, başarılı bir gelir getirici olabilir. İkisi bir arada ANPR sistemi, yerleşim alanı ve halka açık otopark için en iyi üründür.

Ürün ayrıntıları

Otomatik plaka tanıma kamera park yönetim sistemi


Modern otoparkların yönetiminde, yönetimin tüm yönleri vardır ve araçların yönetimi önemli bir husustur. Özellikle özel otoparklar, büyük avlular, devlet kurumları ve topluluklar için, çeşitli araçları kesinlikle gerçek zamanlı olarak yönetmek, giriş ve çıkış zamanını kesinlikle izlemek ve çeşitli araç türlerini (dahili araçlar dahil) kaydetmek gerekir. Ve harici araçlar) ve tanımlama. Büyük ölçekli alanda, giren ve çıkan birçok araç var.


Plaka tanıma park yönetim sistemi, video akışını kullanan veya aracı yakalamak ve ehliyet vermek için zemin duygusunu tetikleyen otomatik bir plaka tanıma algoritmasıdır. Araç topluluğun girişine girdiğinde, otomatik plaka tanıma algoritması otomatik olarak araç fotoğrafını çeker ve plaka numarasının alındığını belirler. Plaka numarası, renk, plaka karakteristik verileri, giriş süresi bilgileri kayıt edilir ve araca otoparkın önündeki engeller olmadan erişilebilir ve kullanıcılara yepyeni bir servis modu sunulur.ANPR2

1 Booth- Bu yapı otopark yöneticisinin çalışma yeridir. Bu yere giren araçları yönetebilir ve araç bırakarak park ücreti alabilirler.

2 Ada - Kurulum kabini, bariyer ve LPR cihazı için yapı.

3 Bariyer- Giriş araçlarını verimli bir şekilde kontrol etmek için, yoğun trafik alanlarına ve ihtiyaç duyulması halinde giriş / çıkış gibi erişim kontrol araçlarına bariyer kurulmaktadır.

4 LPR cihazı - LPR cihazı, yüksek tanımlı mega piksel kamera ile araçlara giren / çıkan görüntüleri çeker ve plaka sayısını otomatik olarak tanır, ardından araçlara erişim kontrolü / araçları yönetir

5 LPR gösterge ünitesi - LPR cihazını kurun ve bağlayın, tanınmış araçların bilgilerini ve komütasyon sürücüsü bilgilerini görüntüleyin.

6 Döngü- Döngü bobini, otopark girişine döşenir. Cihaz, araç dedektöründen yüksek frekanslı sinyal akımı alır ve döngü bobinine yakın bir manyetik alan oluşturur. Araç bu alanı geçtikten sonra, dedektöre empedans değişiklikleri gönderin ve gerilimi dönüştürün, yükseltin ve kabine tespit bilgi sinyali gönderin


COMA Electronics, Çin'de toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir otomatik plaka tanıma kamerası park yönetim sistemi üreticileri ve tedarikçileridir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: otomatik plaka tanıma kamera park yönetim sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like