Otomatik Plaka Yakalama Kamerası IP Park Yazılım Sistemi

Otomatik plaka yakalama kamerası IP park yazılımı sistemi İstihbaratın gelişmesiyle birlikte hayatımızın her alanındaki otoparklar gözetimsiz kalmıştır. Şu anda, plaka tanıma sistemi gittikçe daha fazla alanı, bazı toplulukları, hastaneleri, işletmeleri, alışveriş merkezlerini ...

Ürün ayrıntıları

Otomatik plaka yakalama kamera IP park yazılımı sistemi


Zekanın gelişmesiyle birlikte, hayatımızın her alanındaki otoparklar gözetimsiz kalmıştır. Şu anda, plaka tanıma sistemi gittikçe daha fazla alanı, bazı toplulukları, hastaneleri, işletmeleri, alışveriş merkezlerini, havaalanları ve benzeri alanları kapsamaktadır, çeşitli yerlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.


ANPR4

Araç parkında IP kamera yakalama plakası teknolojisi kullanılmaktadır. Plaka tanıma sistemi, izlenen yol yüzeyindeki araçları algılayabilir ve işleme için araç plaka bilgilerini otomatik olarak çıkarabilir. Modern akıllı ulaşım sistemindeki önemli bileşenlerden biri olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır. Dijital görüntü işleme, örüntü tanıma, bilgisayar görüşü ve diğer teknolojilere dayanarak, her bir aracın kendine özgü plaka numarasını elde etmek için kamera tarafından yakalanan araç görüntüsünü veya video dizisini analiz eder ve böylece tanımlama işlemini tamamlar.


Plaka tanıma sisteminin park alanındaki uygulanabilirliği temel olarak kesintisiz trafikte yansıtılmaktadır. Sabit bir araba, geçici bir araba veya lisanssız bir araba olsa bile, plaka tanıma sistemi geçen aracın plaka numarasını ve model görüntüsünü alabilir. Yakalanan görüntüyü veritabanına yükleyin; kapı otomatik olarak kapıyı açacak ve bu da aracın hızla park alanına girip çıkmasını sağlayacaktır.


Hot Tags: otomatik plaka yakalama kamera ip park yazılım sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like