Ödeme Terminal Park Sistemli Otomatik Kart Dispenser Makinesi

Ödeme terminali park sistemi ile otomatik kart dağıtıcı makine Normalde, ödeme terminali park sistemi (banka banknotları ve madeni paralar ile ödeme yapabilirsiniz, banka notları ve madeni paralarla ödeme yapabilir), VIP kart okuyucu (uzun süreli parkçılar için) ile çalışacaktır otoparka uygulanır ...

Ürün ayrıntıları

Ödeme terminali park sistemi ile otomatik kart dağıtıcı makine


Otomatik kart dağıtıcı makine, normalde, VIP kart okuyucu ile (uzun süreli parkçılar için),

ödeme terminal park sistemi (banka banknotları ve madeni paralar ile ödeme yapabilir, verilen banknotlar ve madeni paralar verilir) çok sayıda ziyaretçi ile otoparkta uygulanır.Kart dağıtıcısı Parametresi

Card dispenser machine

Çalışma sıcaklığı

-30 ℃ - + 75 ℃

Tüketilen güç

100W

Güç gerilimi

110V / 220V AC 50 / 60HZ

Kart kapasitesi

250 adet

İletişim

RS485, RS232, LAN

Ses ve İnterkom

Aktif

Malzeme

A3 çelik T = 2.0mm

Kart okuyucu

Kimlik veya IC kartı

IP

IP54

boyut

L * G * Y: 410 * 310 * 1460mm

Net ağırlık

45kg

 

Ödeme terminali park makinesi park yönetim sistemine bağlıdır.1. Ödeme Talimatı

APM'de ödeme yapın, plaka girin veya bileti tarayın, talimatlara göre ödeme yapın, ödeme işlemini bitirin, barkod biletini saklayın.

image

Plaka no. "VX3746" ve "onayla" yı tıklayın, ödeme bilgileri arayüzü plaka no., Park zamanı, giriş zamanı, park ücreti vb. Gösterecektir.

image


Ödeme yapmak üzere faturalar eklemek için, ödeme tamamlandıktan sonra APM değişiklik verecek ve bir makbuz yazdıracaktır. Sürücü bekleme süresinden sonra park yerinden ayrılmalıdır (Genellikle 15 dakika yetkisiz kullanım süresidir), sürücü lottan ayrılma süresini terk ederse, sistem park ücretini tekrar hesaplayacaktır.

image

Ödeme yapıldığında, sistem bekleme arayüzüne geri dönecek ve bir sonraki parkçıyı bekleyecektir.


COMA GROUP yenilikçi Park ekipmanları ve park entegre çözümlerinde lider tedarikçidir, Profesyonel park yönetimi söz konusu olduğunda, COMA'nın uzmanlığına güvenebilirsiniz. Tecrübeli bir çözüm sağlayıcısı olarak, bireysel park tesisi yönetiminiz için benzersiz bir konsept geliştirmek bizim için bir zevktir.


展厅.jpg


Neler Yapıyoruz

COMA, yazılım geliştirme departmanı ve mobil geliştirme departmanı kurdu. Başarılı bir şekilde park yönetim sistemi yazılımı, sokak üstü otopark vb.

2. Uygulama Senaryoları: modern kentsel sokak, akıllı binalar, işletmeler ve kurumlar, devlet kurumları, konutlar, ticaret kompleksi ve diğer yerler

3. Yurtdışı durumlarda: ürünler Bahreyn, Salvador, Kongo, BAE, Ruanda, Filipinler, Şili, Sırbistan, Bolivya, Bangladeş, Tayland, Malezya, vb ihraç edilmiştir.

4. satış öncesi teknik destek, biz müşterilerin ihtiyacına göre kesin çözüm çalışabilir Bağlantı şeması ve ürün kılavuzu kurulum için sağlanır.COMA Electronics, Çin'deki ödeme terminali park sistemi üreticileri ve tedarikçileri ile toptan hizmet ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir otomatik kart dağıtıcı makinesidir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satılık istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: ödeme terminal park sistemi ile otomatik kart dağıtıcı makine, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like