Otomatik Hidrolik Mantar Geçiş Kontrol Sistemi ile ANPR Otopark

Otomatik Hidrolik Bollard erişim kontrol sistemi ile ANPR park COMA Hongkong Group, yenilikçi Park ekipmanları ve park entegre çözümlerinde lider tedarikçidir, Profesyonel park yönetimi söz konusu olduğunda, COMA'nın uzmanlığına güvenebilirsiniz. Çünkü COMA garanti eder ...

Ürün ayrıntıları

Otomatik Hidrolik Mantar erişim kontrol sistemine sahip ANPR park yeri


COMA Hongkong Group, yenilikçi Park ekipmanları ve park entegre çözümlerinde lider tedarikçidir, Profesyonel park yönetimi söz konusu olduğunda, COMA'nın uzmanlığına güvenebilirsiniz. Çünkü COMA, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü ekipmanlarıyla park tesisi yönetimini garanti eder. Böylece, COMA'nın teknolojisi her zaman ihtiyaçlarınızı karşılar ve en yüksek karlılık ve üretkenliğe yol açar. Deneyimli bir çözüm sağlayıcısı olarak, bireysel park tesisi yönetiminiz için benzersiz bir konsept geliştirmek bizim için bir zevktir. COMA'nın park tesisi yönetiminiz için sunduğu çözümlerle karınızı artıracak, maliyetleri düşürecek ve işinizde profesyonel bir çözüm elde edeceksiniz.


公司图片


Otomatik Hidrolik Bollard erişim kontrol sistemi ile ANPR park için düz şerit, plaka numarasını tanımak için en iyi tiptir. ve ANPR kamera maksimum 3,5 m genişlikte görüntü alabilir. ANPR cihazı 3,5 metreden daha fazla yol genişliğine monte edilirse, araç kılavuz ekipmanı (örn. Plastik çubuk. Tabela, vb.) Kurulmalıdır. Kurulum hızı tümseği durumunda, çarpma boyutu yol genişliği olmalıdır. Hız tümseği boyutu yol genişliğinden daha küçükse, sürücü hız tümseğinden kaçınmak için düz bir şekilde yaklaşmaz, ardından ANPR kamera tanıma için net ve doğru görüntü yakalayamaz, ardından ANPR doğruluğunu etkiler.

ANPR3

ANPR (LPR olarak da bilinir) otopark sistemi nasıl çalışır?

1. Prosedürü girin

Bir taşıtın önünde bir araç durur. Sensör varlığını algılar ve özel bir kamera otomatik olarak tanır ve plaka, tarih ve saati kaydeder. Uzaktan yönetim sistemi kamera tarafından sağlanan verileri yakalar ve veri tabanına kaydeder. Önceden kaydedildiyse, abonenin üyelik bilgileri ve rezervasyon verileri etiketlidir. Giriş direk aşağı inerek sürücünün otoparka erişimini sağlıyor. Bir araç geçtiğinde, sınır elemanları otomatik olarak yükselir.

2. Çıkış prosedürü

Bir araç çıkışta durur. Sensör varlığını algılar ve özel kamera, ödeme bilgisine veya aracın veritabanındaki (örn. Aboneler) listelenmesine karşı plakayı doğrular. Yönetim sistemi, doğru ödemeyi veya çıkmayı etkinleştirmek için ödeme yapmadan park etme hakkını doğrular. Çıkış, direk aşağı inerek sürücünün otoparktan çıkmasına izin veriyor. Araç güvenlik sensöründen geçtikten sonra direk otomatik olarak yükselir.Elektrikli Paslanmaz Çelik Hidrolik Otomatik Mantar Bariyer

1 Hidrolik yükselme direkleri yol trafiğini kontrol etmek için tasarlanmıştır.

2 Otomatik direk hidrolik ve pnömatik yükselen tip ile ayrılır.

3 Taşıtları kontrol etmek için tasarlanan direkler hassas alanlara zorlanır. En yüksek uygulanabilirliğe, güvenilirliğe ve güvenliğe sahiptir. Müşterileri seçmek için birden fazla yapılandırma mevcuttur.

4 Direklerimiz, erişim kontrol yönetim sistemini tamamlayabilen yol bariyerlerini, akıllı şarj sistemini ve katılım sistemini bağlayabilir.


Avantajı:

1. Mühürlü ve su geçirmez tasarım, drenaj sistemi, basit kurulum ve düşük inşaat maliyeti yüklemeye gerek yok;

2. kaldırma yol kazık 24 volt güvenli sürüş gerilimi benimser, tüm makine 304 paslanmaz çelik, toprağa gömülü, anti-korozyon ve anti-pas, ve daha uzun hizmet ömrü vardır;

3. çeşitli kontrol yöntemleri (uzaktan kumanda, dokunmatik ekran, uzaktan, Bluetooth, plaka tanıma, vb);

4. Güç kesildikten sonra, yol yığını yedek güç kaynağı tarafından manuel olarak indirilebilir.

bollard1


hizmetlerimiz

1. satış öncesi teknik destek, biz müşterilerin ihtiyacına göre kesin çözüm çalışabilir Bağlantı şeması ve ürün kılavuzu kurulum için sağlanır.

2.Biz uzun mesafeden e-posta / Video / telefon / takım görüntüleyiciler aracılığıyla teknik destek sağlayabiliriz. Ücretsiz eğitim. Eğitim için Çin'e personel gönderebilirsiniz veya eğitim için yerinize mühendis ayarlayabiliriz.


3. bizim makine arıza oranı düşük. Yedeklemek için bazı parçaları da saklayabilirsiniz, eğer parçalar bozulursa, hemen değiştirebilirsiniz.

4. ürünler 1 yıl garanti tadını çıkarın.

5. teslim süresi 15-20 gün ödeme aldıktan sonra.COMA Elektronik, Çin'deki otomatik hidrolik baba erişim kontrol sistemi üreticileri ve tedarikçileri ile toptan hizmet ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir anpr otoparkıdır. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satılık istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: otomatik hidrolik baba erişim kontrol sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, ile anpr park
Sorgulama

You Might Also Like