Otomatik Bariyer Kapısı Yönetim Sistemi ile ANPR Park Etme

Otomatik bariyer kapısı yönetim sistemi olan ANPR park yeri Otomatik bariyer kapısı yönetim sistemi olan ANPR park yeri, güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir sokak dışı otopark yönetimi çözümüdür. Süpermarketler, perakende otoparklar, oteller, hastaneler gibi birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır ...

Ürün ayrıntıları

Otomatik bariyer kapısı yönetim sistemi olan ANPR park yeri

Otomatik bariyer kapısı yönetim sistemi olan ANPR park yeri, güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir sokak dışı otopark yönetimi çözümüdür. Süpermarketler, perakende otoparklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri gibi birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.


Guangzhou COMA elektronik CO., Ltd park yönetim ekipmanları araştırma ve geliştirme, üretim ve satış, aynı zamanda kişiselleştirilmiş park sistemi çözümü sağlayıcısı olan kararlı yeni bir ulusal yüksek teknoloji kuruluştur. Şirket, ürün inovasyonu ve geliştirilmesine büyük önem veriyor ve bağımsız araştırma ve geliştirme gücünü güçlendirmek için aktif olarak en üst düzey yetenekleri getiriyor. Şirketimiz ayrıca park endüstrisinin önde gelen ürünlerini inşa etmek için yerli tanınmış birçok kurumla işbirliği yapıyor. Guangzhou COMA elektronik CO., Ltd park sektöründe profesyonel teknoloji araştırma ve geliştirme, üretim ve satış içeren bir servis platformu oluşturmak için konumlandırılmıştır. Tüm halka açık otopark çözümlerini sağlayan mükemmel bir üretici olarak, çoğunlukla Erişim Kontrol Sistemleri, Park Sistemleri ve ANPR park Yönetim Sistemleri dahil olmak üzere RFID / IC uygulama sistemleri üretmektedir. Deneyimli bir çözüm sağlayıcısı olarak, bireysel otopark tesisi yönetiminiz için benzersiz bir konsept geliştirmek bizim için bir zevktir.
Otomatik bariyer kapısı yönetim sistemi ekipmanına sahip ANPR park yeri:

票机系统

1. Prosedürü girin2. İşlemden çıkınPark erişim kontrol sistemi yazılımı arayüzü

ANPR5


Ücretli yazılım arayüzü

ANPR6


Akıllı düz trafik bariyer kapısı fuction karakteristik

1. Cömert, sakin ve istikrarlı, hızlı, düşük gürültü, hızlı ısı

2. Akıllı düz reaffice bariyer kapısı kalınlaştırılmış çelik levhadan yapılmıştır.

3. anabilgisayar benimser, hassasiyet sınırı direği yukarı ve aşağı kontrol etmek için geçiş yapar.

Kontrol sistemi dijital çip teknolojisini benimser, antipound, toprak duyusu ve ic arayüzünün işlevi konusunda uzmanlaşmıştır.

4. Hareketi benimseyen en istikrarlı olmayan operasyon modu, iletim tipinin yükselip alçalması, yavaş başlangıç, hızlı midsection ve yavaş uçun sabit çalışması, ürünün doğruluğunu ve kullanım ömrünü arttırması anlamına gelir.

5. Yükselme ve düşme süreci hızla başlama, durma ve yer algılama sinyallerine hızlı bir şekilde yanıt verebilir. Düz bom park bariyer kapısı, yüksek güvenlik, sıfır hata hatası, özellikle gecikmeli koruma ve çift kontrol işlevine sahiptir.

barrier gate.pnghizmetlerimiz

1. satış teknik destek Önce, biz müşteri ihtiyacına göre tam çözüm çalışabilir Kablolama şeması ve ürünler kılavuzu kurulum için verilmiştir.

2. Biz uzun mesafeden e-posta / Video / telefon / teamviewers teknik destek sağlayabilir. Ücretsiz eğitim. Çin'e eğitim için personel gönderebilir veya eğitim için yerinize mühendis ayarlayabiliriz.


3.Bizim makine arıza oranı düşük. Yedeklemek için bazı parçaları da saklayabilirsiniz, parçalar kırılırsa hemen değiştirebilirsiniz.

产品补充 processCOMA Electronics, Çin'deki otomatik bariyer kapı yönetim sistemi üreticileri ve tedarikçileri ile toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir park yeridir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: otomatik bariyer kapısı yönetim sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık anpr park yeri
Sorgulama

You Might Also Like