ANPR Otopark Bilet Verici Erişim Kontrol Sistemi

ANPR otopark bilet dağıtıcı erişim kontrol sistemi COMA grup ticari otomasyon ekipmanları parçaları araştırma, geliştirme, üretim ve satış hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Firmamız park çözümü sağlayan, güçlü araştırma ve geliştirme gücü vardır ...

Ürün ayrıntıları

ANPR park bileti dağıtıcı erişim kontrol sistemi


COMA grup ticari otomasyon ekipmanları parçaları araştırma, geliştirme, üretim ve satış hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur. Firmamız güçlü araştırma ve geliştirme gücü, park çözüm sağlayan ve makine ve modülleri üretimi; bu arada standart dışı projenin özelleştirme hizmetini sağlamak, mevcut ürünlerin bakım ve iyileştirmesini sağlamak. COMA'nın park tesisi yönetiminiz için sunduğu çözümlerle karınızı artıracak, maliyetleri düşürecek ve işinizde profesyonel bir çözüm elde edeceksiniz.


展厅


ANPR (LPR olarak da bilinir) otopark sistemi nasıl çalışır?

Plaka tanıma sistemi, video akışı kullanan veya aracı yakalamak ve lisanslamak için temel duyguyu tetikleyen otomatik bir plaka tanıma algoritmasıdır. Araç topluluğun girişine girdiğinde, otomatik plaka tanıma algoritması otomatik olarak araç fotoğrafını yakalar ve plaka numarası elde edilir. Plaka numarası, renk, plaka karakteristik verileri, kabul süresi bilgileri kaydedilir ve araç park yerine engelsiz olarak erişilebilir ve kullanıcılara yeni bir servis modu sağlanır.LPR sistemi lisansı tanıyamazsa, sürücü giriş bilet makinesinde bir barkod bileti almak için düğmeye basar.

Sürücü bileti aldıktan sonra, bariyer kapısı otomatik olarak açılacak, daha sonra sürücü arabasını otoparka götürebilir.

Araç dedektörü bir arabanın geldiğini tespit edemediğinde, kontrol kabini ve bariyer asla çalışmaya başlamaz, bu durumda, bir adam yeşil düğmeye basarsa, giriş bilet makinesi asla bilet dağıtmaz.Alışveriş merkezinde otomatik ödeme makineleri kullanılmaktadır.

Müşteri, asansöre monte edilen otomatik ödeme terminalinden plaka numarasını veya biletini girer, sistem tarafından görüntülenen araç resmine göre araç park etme ve şarj bilgilerini onaylar ve biletin ne kadar park ettiğini, ödeme yaptığını göstermek için taranır nakit veya kart ile park ücreti ve ödeme tamamlanır. Bundan sonra, sistem belirli bir süre ayırır (15 dakika). Ayrılmış süre boyunca, sürücü araç kullanıyor ve ücreti ödemek için tekrar park etmek zorunda kalmıyor, böylece durmadan park yerinden çıkabiliyor.


hizmetlerimiz

1. satış öncesi teknik destek, biz müşterilerin ihtiyacına göre kesin çözüm çalışabilir Bağlantı şeması ve ürün kılavuzu kurulum için sağlanır.

2.Uzun mesafeden e-posta / Video / ekip görüntüleyicileri ile teknik destek sağlayabiliriz. Ücretsiz eğitim. Eğitim için Çin'e personel gönderebilirsiniz veya eğitim için yerinize mühendis ayarlayabiliriz.


3. bizim makine arıza oranı düşük. Yedeklemek için bazı parçaları da saklayabilirsiniz, eğer parçalar bozulursa, hemen değiştirebilirsiniz.

4. ürünler 1 yıl garanti tadını çıkarın.COMA Elektronik, Çin'de toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir anpr otopark bilet dağıtıcı erişim kontrol sistemi üreticileri ve tedarikçileri. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satılık istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: anpr park bilet dağıtıcı erişim kontrol sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like