Otomatik Ödeme Makinesi ile ANPR Otopark Yönetim Sistemi

COMA, park kapağı kilidi, kablosuz jeomanyetik sensör ve akıllı şarj terminali içeren bir dizi Akıllı park kilidi çalışma kontrol sistemi sağlar.

Ürün ayrıntıları

Otomatik ödeme makinesi ile ANPR otopark yönetim sistemi


ANPR park sistemi en son, yaygın olarak kullanılan ve uygun maliyetli bir sokak dışı otopark yönetim çözümüdür, otomatik ödeme makinesiyle birlikte kullanabilir ve süpermarketler, perakende parklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılır.ANPR / LPR otopark yönetim sistemi nasıl çalışır?


1. Prosedürü girin

Girişin ve bariyerin önüne bir araba park edildi. Sensörler varlığını tespit eder ve özel kameralar plaka numarasını, tarihini ve giriş saatini otomatik olarak tanımlar ve kaydeder. Uzaktan yönetim sistemi kamera tarafından sağlanan verileri toplar ve veritabanına kaydeder. Giriş bariyeri, sürücülerin otoparka girebilmesi için kaldırıldı. Araç güvenlik sensörünü geçtiğinde, bariyer otomatik olarak iner.

 

2. İşlemden çıkın

Bir araç çıkışta, bariyerin önünde durur. Sensör varlığını tespit eder ve özel kamera plakayı ödeme bilgisine veya aracın veri tabanındaki listesine (örneğin aboneler) karşı doğrular. Yönetim sistemi doğru ödemeyi onaylar veya çıkmayı etkinleştirmek için ödeme yapmadan park etme hakkını onaylar. Çıkış bariyeri yükselir ve sürücünün otoparktan çıkmasına izin verilir. Bir araç güvenlik sensörünü geçtikten sonra bariyer otomatik olarak iner.


ANPR4

Otomatik ödeme makinası

Müşteri, plaka numarasına veya bilete asansörde kurulu olan özerk ödeme terminali üzerinden girer, sistemin görüntülediği araç resmine göre aracın park etme ve şarj bilgilerini onaylar ve biletin ne kadar süre park ettiğini göstermek için taranır. Park ücretini nakit ya da kartla öder ve ödeme tamamlanır. Bundan sonra, sistem belirli bir süre (15 dakika) ayırır. Ayrılmış süre boyunca, sürücünün araç kullanması ve ücreti ödemesi için tekrar park etmesine gerek kalmaması nedeniyle, park yerinden durmadan çıkabilmesi gerekir.

Hot Tags: otomatik ödeme makinesi ile çin anpr otopark yönetim sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like