ANPR Park Elektronik Araç Geçiş Kontrol Sistemleri

ANPR park elektronik araç geçiş kontrol sistemleri ANPR park elektronik araç geçiş kontrol sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir off-street otopark yönetimi çözümüdür. Süpermarketler, perakende otoparklar, oteller, hastaneler ve eğlence gibi birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır. ...

Ürün ayrıntıları

ANPR park elektronik araç geçiş kontrol sistemleri


ANPR park elektronik araç geçiş kontrol sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir sokak dışı otopark yönetimi çözümüdür. Süpermarketler, perakende otoparklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri gibi birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.


Guangzhou COMA elektronik CO., Ltd yenilikçi Park ekipmanları ve park entegre çözümler konusunda lider tedarikçidir. Profesyonel otopark yönetimi söz konusu olduğunda, COMA'nın uzmanlığına güvenebilirsiniz. Çünkü COMA, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü ekipmanı ile otopark yönetimini garanti eder. Böylece, COMA'nın teknolojisi her zaman ihtiyaçlarınızı karşılar ve en yüksek karlılığa ve üretkenliğe doğru yol açar. Deneyimli bir çözüm sağlayıcısı olarak, bireysel otopark tesisi yönetiminiz için benzersiz bir konsept geliştirmek bizim için bir zevktir.
ANPR park elektronik araç geçiş kontrol sistemi ekipmanları aşağıdakilerden oluşur:

票机系统

1. Prosedürü girin

Bir araç girişin önünde durur, sensör varlığını tespit eder ve özel bir kamera otomatik olarak tanır ve plaka, giriş tarihini ve saatini kaydeder. Uzaktan erişim kontrol sistemi, kamera tarafından sağlanan verileri toplar ve veritabanına kaydeder. Zaten kayıtlıysa, abonenin üyelik bilgileri ve rezervasyon verileri bir dd. Giriş bariyeri, sürücünün otoparka erişmesine izin verecek şekilde yükseliyor.2. İşlemden çıkınPark erişim kontrol sistemi yazılımı arayüzü

ANPR5


Ücretli yazılım arayüzü

ANPR6


hizmetlerimiz

1. satış teknik destek Önce, biz müşteri ihtiyacına göre tam çözüm çalışabilir Kablolama şeması ve ürünleri kılavuzu kurulum için verilmektedir.

2. Biz uzun mesafeden e-posta / Video / telefon / teamviewers yoluyla teknik destek sağlayabilir. Ücretsiz eğitim. Eğitim için Çin'e personel gönderebilir veya eğitim için yerinize mühendis ayarlayabiliriz.


3.Makinenin arıza oranı düşük. Yedeklemek için bazı parçaları da saklayabilirsiniz, parçalar kırılırsa hemen değiştirebilirsiniz.

产品补充 process


COMA Electronics, Çin'de toptan satış hizmeti ve özelleştirilmiş hizmet sunan sertifikalı bir anpr park elektronik araç erişim kontrol sistemleri üreticileri ve tedarikçileridir. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satışa çıkan istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: anpr park elektronik araç erişim kontrol sistemleri, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like