ANPR otomatik lisans numarası plaka tanıma araç tanımlama LPR sistemi

Park sistemi ANPR olduğunu bir bir güvenilir, doğru ve uygun maliyetli off-sokak otopark yönetimi çözümü.

Ürün ayrıntıları

ANPR otomatik licensenumber plaka tanıma araç kimlik LPR sistemi


Park sistemi ANPR olduğunu bir bir güvenilir, doğru ve uygun maliyetli off-sokak otopark yönetimi çözümü. Yaygın süpermarketler, perakende parklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde kullanılır.

Faydaları

•Ticketless Park ücret yönetimi.
•Increased güvenlik
•Parking erişim otomasyon
•Araç hırsızlık önleme
Andquot •Prevention; kayıp ticketandquot; dolandırıcılık


ANPR (olarak da bilinen LPR) araba park sistemi nasıl çalışır?
1. giriş prosedürü
Bir araç girişinin hemen önce bariyer önünde durur. Sensör varlığını algılar ve özel bir kamera otomatik olarak tanır ve numara plaka, tarihi ve giriş anında kaydeder. Uzaktan yönetim sistemi kamera tarafından sağlanan verileri yakalar ve veritabanı girer. Eğer zaten kayıtlı, subscriberand #39; s üyelik bilgi ve rezervasyon veri eklenir. Giriş bariyeri, Otopark sürücü erişmesine izin vermek yükselir. Bir kez bir araç emniyet sensörü geçer bariyer otomatik olarak düşürür.

Bir online hesap ile kayıtlı araç sürücüleri girin ve engelsiz aday otoparklar çıkın. Park ücretleri otomatik olarak bir online hesap yoluyla düzenli aralıklarla kendi aday kredi kartlarından borç.

2. çıkış prosedürü
Bariyer hemen önce çıkışında bir araç durur. Sensör varlığını ve özel cameraverifies plaka karşı ödeme bilgileri veya veritabanı (örneğin aboneleri) araç listesi algılar. Yönetim sistemi doğru ödeme veya çıkış etkinleştirmek için park olmadan ödeme hakkı doğrular. Çıkış bariyer, Otopark bırakmak sürücü izin yükselir. Bir kez bir araç emniyet sensörü geçer bariyer otomatik olarak düşürür.


Sistem Kurulum


1.Booth-bu yapısı Park Yöneticisi için çalışma yer. Onlar giren araçlar yönetmek ve araçlar bu yerinde bırakarak Otopark ücreti toplamak.

2.Island-yapı yükleme booth, bariyer ve LPR aygıt için.

3.Barrier-kontrol etmek için araçlar verimli bir şekilde girerek, bariyer yoğun trafik alanında yüklenir ve durumunda kumanda araçlar giriş/çıkış gibi erişmek.

4. LPR aygıt-LPR aygıt HD megapixel fotoğraf makinesi ile girme/bırakarak araç görüntüleri alır ve otomatik olarak plaka tanıyan erişim denetimi/yönetmek araç sayısı

5. LPR görüntü birimi-yükleme ve LPR aygıtıyla bağlantı görüntülemek tanınan vehiclesand #39; bilgi ve geçirme sürücü bilgileri.

6.Loop-döngü bobin otoparka girişte atıldı. Cihazın yüksek frekanslı sinyal geçerli araç Dedektör almak ve loop bobin yakınındaki bir manyetik alan olun. Bir kez araç bu alanı geçmek, Dedektör ve convert gerilim empedans değişiklikleri göndermek ve onları yükseltmek ve göndermek bilgi sinyal booth için tespit.

Düz lane plaka No tanımak için en iyi türüdür ve ANPR kamera max.3.5m genişliği görüntüsünü alabilir. Daha fazla 3,5 m yol genişliği ANPR aygıt yüklediyseniz, araç rehberlik ekipman (eski. Elastik rod.signboard,etc.) yüklü olmalıdır. Yükleme hız tümseği durumunda yumru boyutu yol genişliği olmalıdır. Hız tümseği boyutu yol genişliğinden daha küçük ise, sürücü ANPR kamera net yakalama olamaz sonra hız tümseği, önlemek için düz şekilde ve doğru görüntü tanıma için yaklaşım değil.


İşlem akışı

Operasyon S/WKOMA elektronik olduğunu bir Sertifikalı anpr otomatik lisans numarasını plaka tanıma araç kimlik lpr sistem üreticileri ve toptan hizmet ve özelleştirilmiş hizmet sunan tedarikçiler Çin,. Ünlü markalardan biri, istikrarlı ve düşük fiyat ürünleri satış için bizim fabrikadan elde etmek hoş geldiniz.

Hot Tags: ANPR otomatik ruhsat numaralı plaka tanıma araç kimlik LPR sistem, Çin, üreticiler, tedarikçiler, üreticiler, Satılık Fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat
Sorgulama

You Might Also Like