ANPR Geçiş Kontrol Sistemi Otomatik Otopark Yönetim Sistemi

ANPR park sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir cadde dışı otopark yönetim çözümüdür. Süpermarketler, perakende parklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ürün ayrıntıları

ANPR erişim kontrol sistemi otomatik otopark yönetim sistemi


COMA Yenilikçi park ekipmanları Geliştirmeye ve Sunmaya Odaklanıyor + 1996'dan beri Park Entegre Çözümleri

COMA Park Erişim Kontrolü için 3 çözüm sunar:

Çözüm # 1.Kart Sistemi (kart / barkod bilet dağıtıcısı + Otomatik Bariyer Kapısı + Park yönetim yazılımı + Otomatik ödeme istasyonu (isteğe bağlı)


Çözüm # 2.RFID (Bluetooth) Sistemi (RFID okuyucu + RFID kartı + Otomatik Bariyer Kapısı + Park yönetimi yazılımı

(Çözüm # 1 ve Çözüm # 2, ONE çözümüne, ziyaretçi veya geçici parkçılar için çözüm 1'e, normal veya uzun süreli parkçılar için çözüm 2'ye entegre edilebilir)


3. Çözüm.LPR Sistemi (Plaka Tanıma sistemi + Otomatik Bariyer Kapısı + Park yönetim yazılımı + Otomatik ödeme istasyonu (isteğe bağlı)


COMA parking system


ANPR park sistemigüvenilir, doğru ve uygun maliyetli off-street otopark yönetim çözümüdür. süpermarketler, perakende parklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

ANPR (LPR olarak da bilinir) otopark sistemi nasıl çalışır


1 Stand - Bu yapı otopark yöneticisi için bir çalışma yeridir. Giren araçları yönetebilir ve bu yerden araç bırakarak park ücreti alabilirler.

2 Ada- Kurulum kabini, bariyer ve LPR cihazı yapısı.

3 Bariyer - Giren araçların etkin bir şekilde kontrol edilmesi için, yoğun trafik alanına bariyer takılır ve ihtiyaç halinde giriş / çıkış gibi erişim kontrol araçlarına takılır.

4 LPR cihazı - LPR cihazı, yüksek çözünürlüklü meag piksel kamera ile giriş / çıkış araçlarının resimlerini çeker ve plaka numarasını otomatik olarak tanır ve kontrol / araçlara erişir

5 LPR gösterge ünitesi - LPR cihazını kurun ve bağlayın, tanınan araçları gösterin' bilgi ve komütasyon sürücü bilgisi.

6 Döngü- Döngü bobini, park yeri girişinde döşenir.Araç, araç dedektöründen yüksek frekanslı sinyal akımı alır ve döngü bobininin yakınında manyetik bir alan oluşturur. Araç bu alanı geçtikten sonra, empedans değişikliklerini dedektöre gönderin ve voltajı dönüştürün ve yükseltin ve kabine algılama bilgi sinyali gönderin

ANPR parking system

İşlem akışı

flow chart.jpg

Çalışma S / W
ANPR SOFTWARE.jpg


parking meter and other product
Ambalaj& Nakliye
production processparking meter packing
hizmetlerimiz

_06.jpg

Şirket Bilgisi

1, park sistemi, bariyer, erişim kontrol sistemi, katılım sistemi, kanat kapıları, eletronic kapı, güvenlik sonrası ve trafik tesislerinde 15 yılı aşkın profesyonel deneyime sahip., Vb.
2, çok sayıda bilimsel araştırma kurumu ile katıldı, üniversiteler, ve kendi profesyonel R& dayanıyordu; D mühendisleri, üretim ekibi, hasta& profesyonel servis ekibi, biz en üst düzeyde müşterilerin bireysel ihtiyaçlarını tatmin edebilir ...
3, yürütülmesi ISO 9001: 2000 yönetim sistemi, birlikte profesyonel maliyetlendirme& standart kalite ürünler ile birlikte rekabetçi fiyatlar sunmak bize sağlayan kalite kontrol


certificate


COMA Electronics, toptan hizmet ve özelleştirilmiş hizmet sunan Çin'de sertifikalı bir anpr erişim kontrol sistemi otomatik otopark yönetim sistemi üreticileri ve tedarikçileri. Ünlü markalardan biri olarak, fabrikamızdan satılık istikrarlı ve düşük fiyatlı ürünleri almaya hoş geldiniz.
Hot Tags: anpr erişim kontrol sistemi otomatik otopark yönetim sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like