2 IN 1 ANPR Otomatik Plaka Numarası Tanıma Araç Tanımlama Otopark Sistemi

2'si 1 arada ANPR park sistemi güvenilir, doğru ve uygun maliyetli bir sokak dışı otopark yönetimi çözümüdür. Süpermarketler, perakende otoparklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ürün ayrıntıları

Üretim giriş

Guangzhou COMA Electronics Co., Ltd., otopark uygulamasına uyarlanmış güvenilir bir otomatik erişim kontrol sistemleri yelpazesi sunmaktadır. Entegre çözümler arasında bilet sistemleri, kaydırmalı kartlar, Otomatik Plaka Tanıma (ANPR) veya bluetooth kartı park sistemi bulunur. İyi tasarlanmış bir otopark sistemi, başarılı bir gelir getirici olabilir.


2'si 1 arada ANPR park sistemi, doğru ve düşük maliyetli bir sokak dışı otopark yönetimi çözümüdür. Süpermarketler, perakende otoparklar, oteller, hastaneler ve eğlence merkezleri de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılır.

Yararları:

 


Ürün Detayları

*Dahil etmek:

1. ANPR yazılımı bulunan HIKVISION veya DAHUA ANPR kamera, Malezya plakasının doğruluğu% 97'dir (Gelecekte sürekli olarak geliştirilebilir)

2. Açılış süresi 1.5 S yüksek hızlı bariyer kapısı

3. Entegre LED ekran, sesli komut ve ek ışık

2'de 1 ANPR (1)

 

 

*Uygulama

1. Condominium, sadece beyaz liste işlevini kullanarak park erişimini kontrol edin, sadece beyaz liste veritabanındaki araç plakası girip çıkabilir (Park etme bilgisini kontrol etmeniz gerekmiyorsa, sunucuya ihtiyaç duymadan bağımsız olarak çevrimdışı çalışabilir ve park yönetim sistemi desteği


2. Ticari otopark, sunucu ve otopark yönetim sistemi yazılımı ile birlikte gelir

A. Park ücretini çıkışta manuel olarak (standta) toplayın, kullanmanız gerekir.

ücretli yazılımımızı yükleyen ücretli bilgisayar (iş istasyonu)

2in1 ANPR(2)

Ödeme onaylandı, bariyer kapısı açılacak

B. Merkezi ödeme noktasında park ücretini tahsil edin, geçiş ücreti arayüzü yukarıdakiyle aynıdır

C. Otopark ücretini, otopark içindeki otomatik ödeme makinesi (APM) ile tahsil edin. Maksimum 2 tür banknot ve 2 tür bozuk para verilmişse, Tayland banknotlarını (maksimum 5 banknot) ve madeni paraları (maksimum 3 banknot) kabul edebilir .

* Banka kartı okuyucu modülü geliştirebilir ve ödeme için QR kodu sağlayabilir

2in1 ANPR(3).png 

 

* Diğer sistemlerle çalışabilir, örneğin barkod bilet sistemi ile çalışabilir

Plakaların tanınamayanlar için bilet alabilirler.

Çıkışta veya merkezi ödeme noktasında veya APM'de ödemek üzere bileti girmek ve taramak için

 

* Tipik bağlantı şeması

2in1 ANPR(4).png

Üretim süreci


Packaing Yöntemi

paketHot Tags: 2 in 1 anpr otomatik plaka numarası plaka tanıma araç tanıma park sistemi, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan, özelleştirilmiş, fiyat, markalar, satılık
Sorgulama

You Might Also Like