Ana sayfa > Hakkımızda > Bizim histroy

Tarihimiz

l 1996 Kurucu Bay Liuyijian, park sektöründe çalışmaya başlar.

l 2000 COMA şirketini kurun, Çin'de park ekipmanları üreten en eski şirketlerden biri olun.

l 2008 İş dünyası hızla büyüyor ve COMA denizaşırı pazarda ayaklar kurdu.

l 2011 Ekipman üreticisinden entegre çözüm sağlayıcısına dönüşüm.

l 2012 COMA park yönetim sistemi geliştirin, katılımsız park yönetim sistemini gerçekleştirmek için LPR, park kapağı kilidi, otomatik ödeme makinesi birleştiren öncü oldu.

l 2015 “Happy Park” yazılımı online başlatıldı, internet + bulut platformu, Çin akıllı park endüstrisinde ilk online ve offline operasyon haline geldi.

l 2017 Hisse çözümünü geliştirin, sosyal kaynakları optimize edin ve sokakta park etmek için alan kullanım oranını artırın.

l 2018 Yeni merkeze taşındı, denizaşırı müşteriler için entegre çözümler geliştirmeye daha fazla odaklanın , ara sokak park etme, otomatik ödeme makineli / cadde dışı park yeri, LPR / ANPR sistemi üzerinde ITS çözümleri tabanı (kentsel yol kavşağı trafiği) hafif ve kolluk kuvvetleri, otoyol hız tespit ve trafik cezası vb.)

auto pay station supplier

COMA Group, otomatik otopark ve erişim kontrol ekipmanları üretmekte ve araç erişim kontrolü için çözüm sağlamaktadır. Şirket, otopark ve araç erişim kontrolü sektöründe 20 yıldan fazla deneyime sahiptir. Ar-Ge ekibi, donanım, yazılım ve ürün yazılımı mühendislerinden oluşan COMA Group, sürekli değişen pazar taleplerine cevap verebilmek için müşterilere esnek ürün özelleştirme hizmeti sunabilmektedir.

COMA Ürünleri aşağıdakileri içerir:


Auto Pay Station suppliers

1, O n Sokak Güneş Enerjisi Park Sistemi

2, RFID Okuyucu Tabanlı Uzun Menzilli Park Erişim Kontrol Sistemi

3, Otomatik Plaka Tanıma Otopark Erişim Kontrol Sistemi (LPR Sistemi)

4, Barkod Bilet / Kart Sistemi

5, Otopark Bariyeri

6, Park Rehberlik Sistemi

7, Konteyner Numarası Tanıma Sistemi

8, Akıllı Trafik Sistemi (ITS Plaka Tanıma)

COMA, otopark ekipmanı üretimine ve parkla bütünleşik çözümler sağlamaya odaklanıyor .


Ürün uygulaması

Açık otopark, kişisel park yeri, liman, süpermarketler, perakende parkları, oteller, hastaneler ve eğlence merkezi de dahil olmak üzere birçok yerde yaygın olarak kullanılan otopark ekipmanları.


Üretim ekipmanı

Otopark Kanat Kilidi 、 Park Sistemi 、 park bariyeri ve park bariyeri kapısı için Hat monte edebiliyoruz; yaşlanma çizgisi ve test hattı.

Üretim ekipmanı

Otopark Kanat Kilidi 、 Park Sistemi 、 park bariyeri ve park bariyeri kapısı için Hat monte edebiliyoruz; yaşlanma çizgisi ve test hattı.

Auto Pay StationAuto Pay StationÜretim pazarı

Hem iç piyasadan hem de denizaşırı pazardan müşterilerimiz var. Profesyonel teknoloji, en iyi çözümler ve müşterilere iyi iletişim ile COMA. İhracat yüzde 51-60, ana satış pazarı:

Güney Asya% 7.69

Güney Avrupa% 7.69

Kuzey Avrupa% 7.69

Orta Amerika% 7.69

Batı Avrupa% 7.69

Doğu Asya% 7.69

Orta Doğu% 7.69


Servisimiz

1. Temel ürünlerimizin yanı sıra COMA, müşterilerimize ait yer ve resimlere uygun sistem ve teknolojiyi de sağlayabilir.

2. Müşterilerimiz için sistem projelendirme yapıyoruz, hiç kimseye ikincil teknik destek sunuyoruz. Kurulum ve Devreye Alma, Saha Kurulum Desteği ve Uzaktan Teknik Destek konularında destek veriyoruz.

3. satış sonrası hizmet, donanım hakkında biz Mal Geldikten Sonra Bir Yıl Sağlamak Noktası Varış Noktası; Yazılım hakkında, Ömür Boyu Teknik Çevrimiçi Destek. Herhangi bir sorun, doğrudan bizimle irtibata geçebilirsiniz.