Ana sayfa > Haberler > İçerik

Otopark Neden Daha Kullanışlı Park Hizmeti Sağlamak İçin LPR Sistemini Sunar?

Aug 13, 2020

Otopark, daha rahat park hizmeti sağlamak için plaka tanıma sistemini tanıttı


Kentsel gelişimin hızla ilerlemesiyle birlikte, kentsel trafik ve otoparklar ciddi baskılarla karşı karşıya. Şehir içi trafiğine ve otoparklara uygulanacak akıllı teknoloji talebi artıyor. Birçok park yeri, araç park güvenliğini ve yaşam deneyimini sağlamak için park basıncını azaltmak için akıllı park yeri ekipmanı kurmaya başladı. Şu anda, yaygın otopark sistemi, plaka tanıma teknolojisini kullanan akıllı bir sistemdir. Şimdi, plaka tanıma sisteminin nasıl rahat ve hızlı park hizmeti sağladığını ve giriş, park etme ve ödeme yönünden deneyim sağladığını ayrıntılı olarak anlatacağız.

LPRT-APM2


Plaka tanıma, plaka tanıma sisteminin temel teknolojisidir. Temel olarak aracın görüntü bilgilerini çıkarmak için kamerayı kullanır ve ardından araç kimliğini tanımlamak için numara, renk, tip ve diğer özellikleri tanımlamak için tanıma algoritması aracılığıyla, ardından otomatik giriş ve çıkışı gerçekleştirmek için bariyer sistemi ile birleştirilir. aracın. Plaka tanıma sistemi uygulaması Otoparka geldikten sonra trafikte insanlara çok zaman kazandırabildiği için araç sahipleri tarafından karşılanmaktadır.


Geleneksel otopark sistemleriyle karşılaştırıldığında, kesintisiz trafiği gerçekleştirmek için doğrudan plakayı tanır ve bu da otopark şarjının verimliliğini artırır. Ücret yönetimindeki boşluklar doldurulur. İkincisi, kurulum ve hata ayıklama basit ve rahattır, ürün stabilitesi ve entegrasyonu daha yüksektir ve satış sonrası hizmet nispeten basit hale gelmiştir, bu da teknisyenlerin iş yükünü önemli ölçüde azaltır ve otopark bakım masraflarından tasarruf sağlar. Otopark şarjının verimliliğini büyük ölçüde artırın. Bu akıllı teknolojilere sahip plaka tanıma sistemi, şüphesiz büyük ölçüde geliştirilmiş park hizmeti deneyimi için ana itici güçtür.ANPR2